فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
پیام قربانی (paiamnice2000 )    

سخنی کوتاه با نمایندگان شهرستان میانه

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۶/۲۷ ساعت 14:20 بازدید کل: 552 بازدید امروز: 552
 

نمیدانم این مطلب را جناب فرمند میخواند یا خیر، اما با منطق خویش این چند سطر را مینویسم شاید هم اشتباه باشد که آنرا هم گذر زمان مشخص میکند. همه ما خوب حرف زدن را بلدیم اما با خوب حرف زدن مشکلی حل نمیشود.

یادم هست حدود سال ۹۰ هنگام بازدید از نمایشگاه آثار نقاشی و مجسمه در ساختمان اداره ارشاد به جمع ما پیوستید و حرفهای دوستانه خوبی زدید که نشان از ذهن باز و دردمند شما میداد. در سخنرانی تبلیغاتی اضافه کردید که با نماینده دیگر جلسه میگذاریم و حرف مردم را میشنویم و تا حد توان مشکلات را انعکاس و حل میکنیم.

ما مردم به شما و همکارتان این اجازه را میدهیم و درخواست میکنیم که چند جلسه ای را از مجلسِ... غیبت کنید و بیایید درمیانه و از مشکلات مردم بپرسید و برای قانون گذاری در صحن مجلس فریاد بزنید:

۱:جوانان ما با مدرک ارشد و دکترا بیکار و افسرده هستند نگویید این بیماری کشوریست.با گفتن مشکل حل نمیشود پیدا کردن وزیر و سرمایه گذار برای شهرمان کاری ضروریست و برای شما کار سختی به حساب نمی آید.

۲:شهر ما مشکلات و تصادفات جاده ای دارد و کشور ما و اتوبانهایش همین مشکل را دارد.

و مشکلات زیادی که اگر در کنار مجلس رفتن یک موبایل اندرویدی بخرید و اخبار میانه را دنبال کنید بسیارند و نیازمند وقت گذاشتن!که هر روز توسط یکی از شهروندان انعکاس داده میشود.

از شما و همکار دیگرتان میخواهیم که چند روزی را از جلسات مجلس غیبت کنید و بیایید درد ها و مشکلات مردم را بشنوید و جمع آوری کنید. شاید که در سال های آینده از مشکلات مردم کاسته شود و زندگی کم دغدغه تری را تجربه کنند.

 

  با آرزون توفیق و سلامتی برای نمایندگان میانه در وظیفه خطیر نمایندگی مردم شهرستان میانه

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۰:۵۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)