فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

آغاز عملیات کاشت ۱۰۰۰ اصله درخت در خیابان های شهر میانه

منبع : http://www.miyaneh.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۱/۰۷ ساعت 20:57 بازدید کل: 188 بازدید امروز: 186
 

مسئول واحد فضای سبز و زیباسازی شهرداری میانه از آغاز عملیات کاشت ۱۰۰۰ اصله درخت در خیابانهای شهر، براساس دستور شهردار میانه خبر داد و گفت: از چند روز گذشته عملیات کاشت درختان در مسیر جاده ترانزیت و بلوار زینبیه آغاز شده و در آینده نزدیک به داخل شهر کشیده خواهد شد.

پناهی در اشاره به جزئیات این طرح، گفت: با توجه به کمبود درخت و گونه های گیاهی در مسیر جاده ترانزیت، بلوار شهدای زینبیه و معابر این قسمت از شهر، عملیات کاشت ۱۰۰۰ اصله درخت در چهار نوع مختلف، از این مسیر آغاز شده است و پس از اتمام پروژه در جاده بین المللی، در مرحله بعد طرح کاشت درختان با آمار یک الی دو هزار اصله دیگر، از داخل شهر اجرا، جاهای خالی فضای سبز داخل رفوژ خیابانها پُر و درختانی که در مسیرهای مختلف خشکیده اند، تعویض و با نهال های جوان جایگزین خواهند شد.

مسئول واحد فضای سبز و زیباسازی شهرداری میانه همچنین «چنار، اقاقیا، توت زینتی و سرو نقره ای» را چهار نوع از درختان انتخاب شده جهت کاشت در خیابانهای شهر میانه، عنوان کرد و افزود: این طرح با هدف جلب مشارکت شهروندان و فرهنگ سازی نگه داری، توسعه فضای سبز و در راستای ایجاد جلوه بصری و زیباسازی چهره شهر، تلطیف فضا و تاثیر مثبت در اقلیم و روحیه شهروندان و نیز برای جلوگیری از گرد و خاک احتمالی اجرا می‌شود.

پناهی در پایان از شهروندان محترم میانه و علی الخصوص مغازه داران و کسبه اطراف مسیر کاشت درختان خواست تا در حد امکان خدمتگزاران خود در مجموعه شهرداری را برای حفظ و نگهداری این درختان، یاری نموده و در این مهم کوشا باشند.

IMG_3419

IMG_3415

IMG_3440

IMG_3435

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)