فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
محمدرضاشفاف (masih222 )    

روسیه دیگر با تحریم ها علیه ایران همراه نخواهد شد*سند

منبع : http://jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=51270&S
درج شده در تاریخ ۹۰/۱۱/۰۱ ساعت 13:55 بازدید کل: 746 بازدید امروز: 222
 

به نام خدا

 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، سایت رادیو فردا، روز سه شنبه 17 ژانویه(27 دی) نوشت: «روسیه روز سه شنبه اعلام کرد در صورتی که هرگونه طرح یا پیش نویسی در مورد تحریم نفت ایران به شورای امنیت سازمان ملل ارائه شود، مسکو آن را وتو خواهد کرد. یک مقام دولتی مسکو گفت روسیه با دیگر تحریم های غیرنفتی بیشتر ایران در شورای امنیت همراه نخواهد شد.»
به گزارش خبرگزاری آلمان، گنادی گاتیلوف، معاون وزیر خارجه روسیه در مسکو گفت: «ما با هرگونه قطعنامه جدید (علیه ایران درشورای امنیت) مخالفت می کنیم. ما هرگونه اقدام نظامی علیه ایران را غیرقابل قبول می دانیم . چنین اقدامی شرایط را بحرانی تر می کند.»
وی افزود: «هنوز بر سر این مسئله که ایران آیا به دنبال ساخت بمب اتمی است یا نه، اختلاف نظر هست و هنوز قطعیت آن مشخص و معلوم نشده در نتیجه صحبت کردن و موضع گرفتن از حمله نظامی به تاسیسات اتمی ایران، فقط جنجال درست می کند و تحریک آمیز است.»
گنادی گاتیلوف گفت: «متاسفانه سران برخی از کشورهای هستند که نمی توانند خودداری به خرج دهند و به طور علنی صحبت از حمله نظامی به ایران می کنند. از سوی دیگر ایران هم به سمت غنی سازی اورانیوم بیشتر می رود که برای گفتگوها و مذاکرات مناسب و سازنده نیست و کمکی نمی کند.»

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)