فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
تنهای میانه (hh9363 )    

فردین فرمند: بودجه سال 98 با فروش یک میلیون بشکه نفت منطقی نیست/جلسه را غیرعلنی کنید تا ببینیم باید چه کنیم!

منبع : https://vom.ir/84620m/posts/86746
درج شده در تاریخ ۹۷/۱۰/۱۲ ساعت 19:11 بازدید کل: 885 بازدید امروز: 885
 

111

فردین فرمند،در اعتراض به بودجه سال 98 در مقابل هیئت رئیسه مجلس تحصن کرد تا بررسی بودجه سال آینده به صورت غیرعلنی برگزار شود که این درخواست با مخالفت 104 نفر از نمایندگان رد شد.

به گزارش آناج، صبح امروز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی بودجه سال 98 آغاز به کار کرده است. در این جلسه فردین فرمند پس از دقایقی تحصن در مقابل صحن علنی مجلس درخواست خود را برای برگزاری جلسه غیرعلنی با موضوع بررسی لایحه بودجه سال 98 مطرح کرد و درخصوص دلایل این درخواست، توضیح داد.

وی گفت: قرار دادن فروش یک میلیون بشکه نفت در بودجه سال 98منطقی نیست، مگر ما می‌توانیم این میزان نفت بفروشیم؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نمی‌خواهد برخی از مسائل را در جلسه علنی مجلس بیان کند، تصریح کرد: آمریکا گفته است ما 8 کشور را بدون منت مستثنی کرده‌ایم و 500 نفر را برای کار با تک تک این کشورها به کار گرفته‌اند تا جایگزین خرید نفت خود را پیدا کرده و سپس نفت ایران را از لیست خریدهای خود حذف کنند.

وی تأکید کرد: نمی‌توان بودجه سال 98 را با یک میلیون بشکه نفت بست، جلسه را غیرعلنی کنید تا با هم صحبت کرده و ببینیم می‌خواهیم چه کنیم.

نماینده میانه حدود 30 دقیقه در مقابل جایگاه هیات رئیسه تحصن کرد و پس از این زمان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از وی درخواست کرد که در صندلی خود مستقر شود تا پیشنهاد نماینده مردم میانه مورد بررسی قرار گیرد.

پس از اعتراض برخی نمایندگان مجلس در خصوص قطع جلسه برای رای‌گیری خواسته فردین فرمند، مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس عنوان کرد: مشکلی در بررسی پیشنهاد فرمند وجود ندارد چرا که این اقدام بر اساس ماده (2) آیین‌نامه داخلی مجلس بلامانع است و وی می‌تواند برای ارائه درخواست خود در صحن علنی مجلس اظهارنظر کند.

در ادامه با رای‌گیری و مخالفت 104 نماینده در خصوص غیرعلنی شدن جلسه بررسی بودجه سال 98، این جلسه به صورت علنی ادامه پیدا کرد.

خبرگزاری آناج کد خبر: 107253

222

333

444

555

666

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۵۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)