فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

نمی دانم مردم چه گناهی کردند که به من رای دادند؟(تکمیلی خبر قبل)

منبع : https://vom.ir/voiceofmiyana/posts/86740
درج شده در تاریخ ۹۷/۱۰/۱۲ ساعت 19:02 بازدید کل: 453 بازدید امروز: 453
 

111

تهران-ایرنا- فردین فرمند نماینده میانه که چهارم مهرماه در اعتراض به وضعیت اقتصادی کشور در مجلس تحصن کرده بود امروز بار دیگر مقابل جایگاه هیات رییسه تحصن کرد و خواستار برگزاری جلسه غیر علنی شد.

این عضو فراکسیون امید از آغاز جلسه علنی صبح امروز - چهارشنبه - مجلس شورای اسلامی در مقابل جایگاه هیات رییسه ایستاد ، سر خود را پایین انداخت و تحصن خود را آغاز کرد.

با آغاز تحصن این نماینده معترض، جمعی از نمایندگان به سمت وی رفتند و از وی خواستند که به صندلی خود بازگردد.

فرمند نیز ضمن نشان دادن قانون اساسی به نمایندگان اعلام کرد که در شرایط اضطراری هستیم و لایحه بودجه 98 نمی تواند پاسخگوی شرایط کشور باشد، از این رو باید جلسه غیر علنی تشکیل شود و این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.
وی اظهار داشت: تا این خواسته محقق نشود بر صندلی خود نمی نشینم و باید مجلس جلسه غیر علنی برای بررسی لایحه بودجه سال آینده تشکیل دهد.

نماینده میانه به رغم تحصن، در هنگام رای گیری ها به صندلی خود مراجعه می کند و پس از مشارکت در رای گیری دوباره مقابل جایگاه هیات رییسه می رود.

در ادامه جلسه علنی امروز محمد علی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به سمت وی رفت و از این نماینده خواست که به صندلی خود بازگردد ولی فرمند مُصر است که باید به خواسته وی توجه شود.

این دومین بار است که فرمند نماینده میانه در سه ماه گذشته در مجلس تحصن می کند، پیش از این در چهارم مهر ماه امسال وی در اعتراض به وضعیت اقتصادی کشور در مجلس تحصن کرد و خواستار برگزاری جلسه غیر علنی مجلس برای این موضوع شد که در نهایت مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی آن روز را بر عهده داشت با درخواست نماینده میانه موافقت کرد و جلسه غیرعلنی مجلس برگزار شد.

با گذشت ساعاتی پزشکیان که ریاست جلسه علنی امروز مجلس را برعهده داشت خطاب به فرمند نماینده معترض گفت که بر صندلی خود بنشینید و رای دهید ما به این مشکل شما رسیدگی می کنیم. 

پس از این اظهارات پزشکیان، فرمند به سمت صندلی خود رفت و تقاضای وی برای برگزاری جلسه غیر علنی مجلس بررسی شد. /ایرنا

**************

فرمند نماینده میانه:

وقتی شما از مقام معظم رهبری خرج می‌کنید من قاطی می‌کنم

در ختم پدرم گریه نکرده‌ام اما اینجا گریه می‌کنم

سه هفته است که به خانه‌ام نرفته‌ام، من از شهرستان کوچکی آمده‌ام و نمی‌دانم مردم چه گناهی کرده‌اند که به من رای داد‌ه‌اند

این بودجه برای بار دوم به مجلس برگشته است و وقتی شما از مقام معظم رهبری خرج می‌کنید من قاطی می‌کنم

۱۶ جشن سال نوی میلادی را دیده‌ام و می‌دانم که این جشن برای آنها چقدر مهم است اما در این تعطیلات مهم ترامپ به جای استراحت به اروپا رفته است

آنها سعی می‌کنند جایگزین نفت ایران را پیدا کنند با این وضع چطور یک میلیون نفت خواهیم فروخت؟!

می‌ترسم بیشتر از این حرف بزنم و دلار ۲۰ هزار تومان شود

پزشکیان که ریاست جلسه را بر عهده داشت گفت: چیزهایی که باید درباره‌ جلسه غیر علنی بگویید را اینجا نگویید

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)