فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

دستگیری جاعلین حرفه ای و کشف حواله جات جعلی بیش از ۱۰۰۰ تن میلگرد شرکت فولاد آذربایجان به ارزش تقریبی ۴۰ میلیارد ریال در میانه

منبع : https://vom.ir/ahora/posts/86414
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۹/۲۸ ساعت 14:40 بازدید کل: 386 بازدید امروز: 386
 

001

میانه خبرگزاری مهر- سرهنگ رمضان الهوردیان فرمانده انتظامی شهرستان میانه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار مهر خبر از دستگیری جاعلین حرفه ای و کشف حواله جات جعلی بیش از ۱۰۰۰ تن میلگرد شرکت فولاد آذربایجان به ارزش تقریبی ۴۰ میلیارد ریال در شهر میانه داد که  دراین زمینه جاعل حرفه ای دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند

سرهنگ الهوردیان اظهار داشت در پی ارائه ی حواله جعلی ۲۰ تن میلگرد شرکت فولاد آذربایجان، به ارزش ۸ میلیارد ریال توسط یکی از افراد موضوع در دستور کار مامورین پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

به گفته وی در تحقیقات انجام شده فرد ارائه دهنده حواله جعلی مذکور با ارائه مستندات مدعی شد که حواله ها را در ازای یک باب ویلا در یکی از شهرهای شمالی از فرد دیگری دریافت کرده و از ماهیت جعلی آن مطلع نبوده است. 

این مقام انتظامی افزود، با عنایت به حساسیت موضوع رد پای متهم اصلی و همدستان احتمالی ایشان در یکی از شهرهای اطراف تهران رصد شده و پس از انجام هماهنگی های قضایی نسبت به دستگیری احدی از متهمین اقدام، که در محل سکونت نامبرده نیز حواله جات جعلی ۸۰۰ تن میلگرد شرکت آذربایجان به ارزش تقریبی ۳۲ میلیارد ریال و همچنین مهر جعل شده شرکت فولاد، کاغذهای مخصوص چاپ حواله و سایر مدارک جعلی من جمله کارت شناسایی نظام مهندسی کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان با بیان اینکه با کارهای اطلاعاتی پیچیده سرانجام همدست متهم نیز شناسایی و دستگیر شده و پس از تکمیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی تحویل شدند از مردم خواست در معاملات خویش نهایت دقت را بکار برده و موارد مشکوک را با سامانه ۱۱۰ در جریان گذارند.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۷:۲۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)