فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

اداره اطلاعات استان بعنوان مشاوری امین در کنار مسئولین خواهد بود

منبع : https://vom.ir/farmandari/posts/86308
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۹/۲۱ ساعت 23:16 بازدید کل: 324 بازدید امروز: 324
 

005

مدیر کل اداره اطلاعات استان آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت کار سازمان اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد امنیت گفت: اداره اطلاعات استان بعنوان مشاوری امین در کنار مسئولین خواهد بود.

مدیر کل اطلاعات استان در آیین معارفه رییس جدید اداره اطلاعات شهرستان میانه با تقدیر از زحمات نایبی رییس اداره قبلی اطلاعات شهرستان میانه برای ناصری در سمت رییس جدید این اداره آرزوی توفیق نموده افزود: مدیر جدید باید با روحیه و انگیزه جدید بعنوان یک رزمنده ، بسیجی و سرباز نظام و ولایت  از تمام  توان خود برای مسائل و موارد استفاده کرده و بعنوان مشاوری امین در کنار مسئولین بوده و مسئولین نیز با تعامل و همراهی این اداره را در انجام وظایف و خدمتگزاری به مردم یاری کنند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تکریم ارباب رجوع  و اینکه اگر نمی توانید مشکلی را از روی دوش مردم بردارید باید به تکریم آنان بپردازید افزود: رضایت مردم سفارشی دینی است که باید از سوی مسئولین مورد توجه قرار گیرد.

مدیر کل اطلاعات استان در ادامه تکریم ارباب رجوع  را بعنوان وظیفه شرعی و دینی، جهادی عمل کردن ، مشکل مردم را مشکل خود دانستن و انجام کار برای رضای خدا را از جمله اصلی ترین وظایف مسئولین دانست .

وی توجیه و آگاه سازی نخبگان، بزرگان و دانشگاهیان در مرحله اول و عموم مردم در مرحله بعدی را از وظایف اداره اطلاعات عنوان نموده گفت: ما باید از مسئولیتی که  بعنوان امانت در اختیار داریم استفاده کنیم.

مدیر کل اداره اطلاعات استان در پایان اضافه کرد: اگر مدیران ما در حوزه اجرایی خود جرات و جسارت داشته باشند اکثر مشکلات قابل حل خواهد بود.

ایشان شناسایی موانع و مشکلات موجود در بحث سرمایه گذاری، تولید، صادرات و اشتغال و ارائه راه حل را از خصوصیات یک مدیر توانمند عنوان نمود

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۰:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)