فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
تنهای میانه (hh9363 )    

در نشست فرماندار ویژه میانه با معاون امور بین الملل و مشاور راهبردی وزیر دفاع مطرح شد: لزوم ارتقای خدمات نیروهای مسلح و سرمایه گذاری در میانه

منبع : http://mianeh.gov.ir/%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%8
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۹/۰۴ ساعت 19:20 بازدید کل: 330 بازدید امروز: 330
 

111

ظهر امروز محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه و امیر سرتیپ دوم احدی، معاون امور بین الملل و مشاور راهبردی وزیر دفاع نشست و گفتگو کردند.

در این نشست که یعقوب شیویاری نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت، در خصوص ارتقای خدمات نیروهای مسلح در میانه و همچنین سرمایه گذاری از طریق وزارت دفاع در این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه نیروهای مسلح در ایجاد نظم، امنیت و آرامش جامعه نقش مهمی را ایفا می کنند، ارتقای سطح خدمات به نیروهای مسلح را انگیزه ای مضاعف به این نیروهای مخلص و تلاشگر عنوان کرد.

مشایخی با تاکید بر اینکه شهرستان میانه در بسیاری از زمینه ها در جهت سرمایه گذاری و سودآوری، پتانسیل بالقوه و احصاء شده دارد، گفت: علاوه بر آمادگی کامل زیرساخت های شهرستان برای تامین نیازمندی های سرمایه گذاران، دستگاههای اداری و خدمات رسان میانه همسو با اهداف دولت در زمینه رفع موانع سرمایه گذاران تلاش می کنند و ما آمادگی کامل خود را برای همکاری با نیروهای مسلح اعلام می کنیم.

امیر سرتیپ دوم احدی، معاون امور بین الملل و مشاور راهبردی وزیر دفاع نیز با اشاره به اینکه شهرستان میانه بخاطر برخورداری از پتانسیل ها و زمینه های چشمگیر، بستری مناسب برای سرمایه گذاری است، از حضور اکیپی از کارشناسان وزارت دفاع در شهرستان میانه برای مطالعه قابلیت ها و بررسی زمینه های سرمایه گذاری در این شهرستان خبر داد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)