فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

مهندس حسینی در جمع مردم ترکمانچای:خواسته شمارا با رئیس جمهور مطرح خواهم کرد

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۲/۰۹ ساعت 00:16 بازدید کل: 623 بازدید امروز: 254
 

وجود برخی موانع از جمله مسئله جمعیت و سایر دلایل که پرداختن به آن در این مجال نمیگنجد! ارتقای بخشداری ترکمانچای به فرمانداری را که آرزوی دیرینه مردم این منطقه بوده در باورآنها به امری ناممکن تبدیل کرده بود اما با انتشار خبر حضور ریاست محترم جمهور در تبریز در قالب سفرهای استانی دولت ، مردم و مسئولین محلی ترکمانچای را که به نظر از وعده های به بار ننشسته سایر مسئولین، دلسرد و خسته نشان میداد بر آن داشت تا با اطلاع از دوستی دیرینه مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور محترم ، ایشان را به ترکمانچای دعوت و خواسته ی خود را مطرح نمایند.حضور پرشور و کم سابقه مردم آنهم در ساعت 23 در تاریخ 92/2/7 در محل مسجد جامع نشان از باور ، اراده و عزم قوی مردم داشت.

در این جلسه مهندس حسینی ضمن تشکر از حضور مردم شریف ترکمانچای به بیان برخی موانع موجود در این پرونده پرداختند و خطاب به کسانی که ارتقای فرمانداری میانه به ویژه  را عامل تاخیر و سدی در برابر فرمانداری ترکمانچای عنوان میکنند،  یادآور شدند ارتقای میانه به هیچ وجه به عنوان عاملی که باعث رد خواسته ی شما باشد نبوده و از کمبود جمعیت به عنوان مشکل اصلی یاد کردند.  .ایشان در ادامه در حضور ریش سفیدان و مسئولین محلی و سایر اقشار مردم وعده دادند : علیرغم همه مشکلات با حضور در تبریز و جلسه هیات دولت خواسته ی شما را با رئیس جمهور مطرح خواهم کرد. خوشبختانه امروز 92/2/8 در سایه تلاش شخص استاندار محترم آذربایجانشرقی مطالبه مردم ترکمانچای در برنامه هیات دولت گنجانده شد و صبح امروز دکتر احمدی نژاد مساعدت خود را با این طرح اعلام نمودند.

جلسه هیات دولت تا هم اکنون (ساعت 23/35 روز هشتم اردیبهشت ماه) ادامه دارد.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)