فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
بهروز صادقی (PAPAR )    

تصاویر/ حمله داعش به کوبانی

منبع : http://www.farhangnews.ir/content/129924
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۴/۰۶ ساعت 01:09 بازدید کل: 275 بازدید امروز: 268
 
همزمان با دو حمله با خودروهای بمب‌گذاری شده، ده‌ها نفر از عناصر داعش با لباس و پرچم‌های نیروهای کُرد سوریه وارد بخش‌هایی از عین‌العرب (کوبانی) شدند و ده‌ها نفر را کشتند.حدود ساعت 5 صبح دیروز تروریست های داعش با حملات انتحاری از طریق خاک ترکیه به گذرگاه مرزی «مرشد بینار» حمله کردند و بعد از منفجر کردن پاسگاه مرزی و عقب‌نشینی نیروهای دفاعی منطقه، وارد بخش‌هایی از شهر مرزی عین‌العرب (کوبانی) در شمال سوریه شدند. نیروهای تروریستی داعش بعد از ورود به بخش‌هایی از شهر کوبانی و منفجر کردن خودروهای انتحاری، شهروندان کوبانی را مورد هدف قرار دادند.
 
تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی تصاویر/ حمله داعش به کوبانی

 

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۴/۰۶ - ۱۹:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)