فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
فراز احمدی (Eskafild )    

بازدید مجازی از نمایشگاه آثار قرآنی هنرمند خوشنویس ذکریا عزتی

منبع : Farazahmadi.ir
درج شده در تاریخ ۹۸/۰۷/۲۶ ساعت 11:14 بازدید کل: 408 بازدید امروز: 408
 

نمایشگاه آثار قرآنی هنرمند خوشنویس ذکریا عزتی همزمان با گرامیداشت هفته خوشنویسی به مدت یک هفته در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه برگزار شد.

به گزارش قافلان؛ ششمین نمایشگاه انفرادی خوشنویسی ذکریا عزتی در قالب آثار قرآنی «نور علی نور» نظیر نویسی آثار ثلث نویسان، همزمان با گرامیداشت هفته خوشنویسی در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه(روبروی مزار شهدا) برگزار شد.

این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ الی ۲۵ مهر ماه به مدت یک هفته، همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ میزبان علاقمندان به این هنر بود و علاقه‌مندانی که فرصت بازدید از این نمایشگاه را نداشتند می‌توانند آثار این نمایشگاه را بصورت مجازی در زیر مشاهده کنند.

گفتنی است ذکریا عزتی حائز و دارنده رتبه فوق ممتاز انجمن خوشنویسان می‌باشد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)