فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

وزير نيرو: دل رئيس‌جمهور با مراغه است

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۹/۱۷ ساعت 10:22 بازدید کل: 713 بازدید امروز: 254
 
پرويز فتاح، روزپنجشنبه در جمع مسئولان ادارات و نهادهاي شهرستان مراغه افزود : شان و جايگاه اين شهرستان بالا بوده و تنها با نام نهادن ويژه نمي‌توان آن را به جايگاه گذشته خود رساند، بلکه تحقق آن نياز به همت بلندي دارد .

به گزارش ایرناوي تأکيد کرد: اين شهرستان شايسته داشتن خيلي چيزهاست و از مفاخر بزرگي در گذشته و حال برخوردار بوده که نبايد از اين مفاخر به راحتي گذشت .

وي با بيان اين که دولت و رئيس‌جمهوري به مراغه علاقه دارد، اظهار داشت: مديران و مسئولان دولت به جايگاه ارزشمند تاريخي، فرهنگي و رشادت‌هاي مردم اين شهرستان آگاهند .

وي افزود: براي نمونه، در بحث تبديل اين شهرستان به فرمانداري ويژه تنها شهري که در اين ارتباط اختلاف نظر و بحثي از سوي مديران و مسئولان کشور نشد، مراغه بود .

وزير نيرو خاطرنشان ساخت: ضروري است مردم نيز همپاي مديران و مسئولان دولتي براي رسيدن اين شهرستان به جايگاه اصلي و ارزشمند خود تلاش و همت بالايي از خود نشان دهند .

شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعيت در 147 کيلومتري جنوب تبريز مرکز آذربايجان شرقي است .


((سایت تابناک ))

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)