فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

روند توسعه آذربايجان شرقي شتاب بيشتري مي‌گيرد

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۹/۱۳ ساعت 18:05 بازدید کل: 769 بازدید امروز: 311
 
استاندار آذربايجان شرقي:

روند توسعه آذربايجان شرقي شتاب بيشتري مي‌گيرد

خبرگزاري فارس: استاندار آذربايجان شرقي گفت: سفر دوم هيئت دولت روند توسعه در استان را شتاب خواهد بخشيد.به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، احمد عليرضا بيگي عصر امروز در جمع مسئولان استان افزود: مردم استان آذربايجان شرقي مي‌توانند درخواست‌ها و شكايات خود را از طريق نامه و سامانه الكترونيكي مستقيما با رئيس جمهور در ميان بگذارند.
وي اضافه كرد: مردم براي ارتباط با رئيس جمهور از طريق سامانه سامد بايد با شماره تلفن 111 تماس بگيرند و پس از طرح مطالب خود كد رهگيري دريافت كنند.
بيگي تصريح كرد: تماس‌گيرنده مي‌تواند در مدت كوتاهي از طريق كدي كه دريافت كرده است پاسخ خود را از سامانه سامد دريافت كند.
به گفته وي در سفر نخست رئيس جمهور به استان بيش از 170 هزار نامه به وي نوشتند كه پاسخ دو سوم آنان داده شده است.
استاندار آذربايجان شرقي مهم‌ترين اهداف سفر دوم رئيس جمهور به استان را ديدار مستقيم با مردم، پيگيري مصوبات سفر اول و بررسي نيازهاي استان در بخش‌هاي مختلف اعلام كرد.
وي افزود: در اين سفر دو روزه وزراي دولت نيز به عنوان نمايندگان تام‌الاختيار رئيس جمهور به شهرستان‌هاي استان مي‌روند و در جريان نيازها و مشكلات مردم قرار مي گيرند.
بيگي همچنين گفت: گروه‌هاي كارشناسي استان قبل از سفر دوم دكتر احمدي‌نژاد نيازهاي آذربايجان شرقي در بخش‌هاي مختلف را براي طرح در كارگروه‌هاي تخصصي و تصميم‌گيري در نشست استاني هيئت دولت آماده كرده‌اند.
استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به اينكه 94 درصد مصوبات سفر اول رئيس جمهوري به استان تحقق يافته است، اظهار داشت: سفر دوم رئيس جمهوري به استان روند توسعه را شتاب بيشتري خواهد بخشيد.
برای بزرگتر کردن عکس کلیک کنید - روند توسعه آذربايجان شرقي شتاب بيشتري مي‌گيرد
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)