فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

استاندار خواستار تلاش مديران اجرايي براي جذب سهم شايسته بخش هاي مختلف استان از اعتبارات متمركز موجود در وزارتخانه‌ها

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۸/۱۸ ساعت 12:13 بازدید کل: 674 بازدید امروز: 225
 
عليرضابيگي" روزپنجشنبه در شوراي برنامه ـ ريزي و توسعه استان تاكيدكرد:در زمان حاضر مبالغ قابل توجهي اعتبارات متمركز در وزارتخانه هاي مختلف موجوداست كه طبق قانون قابل جذب در پروژه هاي مختلف است و مي تواند از سوي دستگاه هاي اجرايي استان جذب شود.
وي تلاش مديران دراين رابطه را اقدامي بايسته و لازم براي تسريع در اجراي برنامه هاي زيربنايي استان دانست.
استاندار آذربايجان شرقي همچنين سفر دوم هيات دولت به استان در آينده نزديك را نيز در جهت تسريع در اجراي طرحهاي اجرايي آن با اهميت دانست.
عليرضابيگي از مسوولان دستگاه ها نيز خواست تا اطلاعات ضروري درباره تدوين برنامه پدافند غيرعامل استان را ارائه كنند تا نسبت به برنامه ريزي براي اين مقوله مهم امنيتي و زيربنايي اقدام شود.
استاندار آذربايجان شرقي همچنين خواستار بررسي ابعاد مختلف بحران اقتصادي جهاني و اثرات احتمالي آن بر اقتصاد منطقه شمال غرب كشور و استان شد تا پيش بيني هاي ضروري براي جلوگيري از تحميل زيان به بخش هاي مختلف انجام شود.
رييس سازمان امور اقتصادي و دارايي استان نيز در اين نشست گزارشي از عملكرد جذب اعتبارات تملك دارايي هاي سرمايه اي و توزيع اعتبارات مازاد درآمد استان را قرائت كرد.


تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)