فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

تکذیبیه دفتر دکتر مددی در مورد خبر منتشر شده از قول ایشان در سایت تابناک

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۱/۲۵ ساعت 00:24 بازدید کل: 297 بازدید امروز: 292
 

تکذیبیه دفتر دکتر مددی در مورد خبر منتشر شده از قول ایشان در سایت تابناک

طی روزهای أخیر مصاحبه هایی در موضوعات گوناگون با خبرگزاری ها و سایت ها ی مختلف توسط دکتر مددی انجام گرفته است که در همین راستا و با توجه به اجرای طرح مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، خبرگزاری رسمی فارس مصاحبه ای را با دکتر مددی به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 22 فروردین 93 ترتیب داده بود که در این مصاحبه آقای مددی صراحتاً ورود به حریم خصوصی مردم برای بررسی میزان دارائی آنها را به صورت فعلی اقدامی غیرمنطقی دانسته بودند همچنین ایشان در این مصاحبه به نظر بانک مرکزی در این مورد اشاره کرده که اعلام می کند "دادن اطلاعات حساب افراد به هیچ عنوان قانونی نبوده و این مجموعه نیز مجاز به دادن این اطلاعات نیست".
اما یک روز بعد از این مصاحبه گفتگویی هم با سایت تابناک انجام گرفته که دکتر مددی مواضع قبلی خود را در مورد مرحله دوم هدفمندی یارانه ها و چگونگی اجرای این طرح، بطور کامل تشریح کرده اند اما خبرنگار سایت تابناک با عدم رعایت اصل امانت داری در تهیه خبر، بخشهایی از صحبت های دکتر مددی را تحریف نموده و آن را بطور گزینشی انتشار داده است.
 به همین منظور صبح امروز، دکتر مددی طی نامه ای به دفتر سایت تابناک، اعتراض خود را از نحوه ی  انعکاس غلط صحبت هایش در سایت فوق الذکر اعلام کرده است.
لازم است به استحضار مخاطبان محترم رسانه های گروهی،علی الخصوص شهروندان فهیم میانه ای برسانیم که آنچه که در سایت تابناک به نقل از دکتر مددی منتشر شده است فقط برداشت شخصی خبرنگار سایت مذکور بوده و قویاً از طرف دکتر مددی تکذیب می شود و اصل خبر آن چیزی است که در خبرگزاری فارس منتشر شده است.

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۱/۲۵ - ۰۰:۵۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)