فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

وزیر بهداشت شنبه (92/12/24) در شهرستان میانه

درج شده در تاریخ ۹۲/۱۲/۲۲ ساعت 13:54 بازدید کل: 196 بازدید امروز: 190
 

دعوت دکتر مددی از وزیر بهداشتبا توجه به انتقادات بحقّ شهروندان فهیم میانه ای از وضعیت نامطلوب بهداشت و درمان در شهرستان ، دکتر مددی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی این موضوع را پیگیری نمودند و طی جلسه ای خصوصی با دکتر قاضی زاده هاشمی ؛ وزیر محترم بهداشت و درمان در تاریخ 92/10/17 در رابطه با مشکلات بهداشت و درمان در میانه رایزنی های مفصلی انجام دادند که نتایج آن را به شرح زیر به اطلاع مردم آگاه و قدرشناس شهرستان میانه می رسانیم:

1-أخذ مجوز دستگاه سی تی اسکن و دستگاه ام آر آی (مجوز دستگاه ام آر آی فقط به شهرهای بالای 500 هزار نفر اعطا می شود که دکتر مددی با پیگیری های مستمری که انجام دادند تعهد کردند که در صورت استقرار دستگاه ام آر آی در میانه ما حاضریم به شهرهای همجوار همچون هشترود،قره چمن،چاراویماق و... خدمات بدهیم.با احتساب شهرهای فوق مشکل جمعیتی برای اخذ مجوز مرتفع گردید.)

دعوت دکتر مددی از وزیر بهداشت

دعوت دکتر مددی از وزیر بهداشت


2-تأمین پزشکان مجرب و کادر درمانی برای بخش های ترکمنچای،کندوان،کاغذکنان و روستای ورنکش با دستور ویژه از وزیر محترم بهداشت و درمان

دعوت دکتر مددی از وزیر بهداشت

دعوت دکتر مددی از وزیر بهداشت


3-تسریع در روند بازسازی بیمارستان امام خمینی(ره) که سالهاست بطول انجامیده و اعطای اعتبارات بیشتر برای اتمام باسازی و تجهیزاین بیمارستان(ب یمارستان امام خمینی(ره) 111 تخت خوابی بوده است که در سالهای گذشته تعطیل و یک بیمارستان 96 تخت خوابی جایگزین آن شده است که این بیمارستان جوابگوی نیازهای مردم شهرستان نمی باشد.)
4-پیگیری مطالبات کارکنان و کادر پرسنلی شبکه بهداشت و بیمارستان که پرداخت آن به تعویق افتاده بود.
5-أخذ مجوز مجتمع آموزش عالی سلامت که مشتمل بر دانشکده های مامایی،پرستاری،هوشبری و... می باشد.
6-أخذ دستور ویژه از وزیر محترم بهداشت و درمان برای شبانه روزی کردن درمانگاه شهر آچاچی به همراه تخصیص اعتبار لازم برای این کار

دعوت دکتر مددی از وزیر بهداشت


و چندین مورد دیگر که از نتایج دیدارهای دکتر مددی با وزیر محترم بهداشت و درمان می باشد . در همین راستا دکتر مددی طی دیداری که چند روز أخیر با آقای دکتر قاضی زاده هاشمی داشتند ضمن پیگیری مشکلات از ایشان دعوت کردند تا بازدیدی از شهرستان میانه داشته باشند و از نزدیک در جریان مشکلات بخش بهداشت و درمان در میانه قرار بگیرند که با این درخواست موافقت شد و روز شنبه مورخ 92/12/24 این بازدید انجام خواهد شد.
از کلیه ی شهروندان گرامی و فعالان اجتماعی درخواست می گردد که پیشنهادات،انتقادات و شکایات خود را در مورد وضعیت بهداشت و درمان میانه ، با مراجعه حضوری به دفتر یا از طریق سایت رسمی دکتر مددی به آدرس ( http://drmadadi.ir/outreach.html ) به اطلاع نماینده محترم برسانند تا پیگیری های لازم انجام شود.

این مطلب توسط ستارمختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)