فراموش کردم
اعضای انجمن(135) صفحه اصلی اخبار میانه صفحه اصلی انجمن مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

چندخبر از دفتر مهندس حسینی!

درج شده در تاریخ ۹۲/۱۱/۲۴ ساعت 01:17 بازدید کل: 543 بازدید امروز: 234
 

روز چهارشنبه مورخ 23/11/92 از روزهای پرکار مهندس حسینی در راستای پیگیری مطالبات مردم درشهرستان میانه بود.

مشکل آب شرب شهر بهانه ای برای حضور مهندس حسینی نماینده مردم میانه در اداره آب وفاضلاب این شهربود.پس از بازدید از قسمت آزمایشگاه و سایر بخش های این اداره مهندس حسینی به مردم شریف میانه وعده داد سال 93عملیات انتقال آب گرمی چای به میانه به پایان رسیده و کیفیت آب شرب شهر به مراتب بهتر از قبل خواهد شد.

بازدید ازشرکت میانرو(تولید کننده قطعات گیربکس در میانه) و شنیدن مشکلات کارگران و پیگیری مشکل انتقال یکی از خطوط تولید این کارخانه به قزوین دومین برنامه مهندس حسینی بود.

 

حضور در دانشگاه فنی و مهندسی میانه وابسته به دانشگاه دولتی تبریز از دیگر برنامه های مهندس حسینی در این روز پرکار بود.در این برنامه نمایندگان دانشجویان به ارائه مشکلات موجود پرداختندو ضمن انتقاد از وعده های عمل نشده سایر مسئولین خواستار پیگیری و حل این مشکلات شدند.مهندس حسینی ضمن اعلام آمادگی برای رفع این مشکلات گفتند: برای اینکه خلف وعده نکنم و مثل سایر مسئولین بدقول نشوم اجازه بدهید تا پس از بررسی مسائل اظهارنظرکنم.در ادامه مهندس حسینی از دانشجویان خواستند تا در مسائل اجتماعی و سیاسی بیشتر ورود کنند و از چارچوب مشکلات دانشکده خارج شده و با نظرات خود نماینده شهرستان را مشاوره فکری دهند.

 

آخرین برنامه مهندس حسینی شرکت در نماز مغرب در روستای آونلیق بخش مرکزی شهرستان میانه بود.پس از اقامه نماز،مهندس حسینی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از بودجه کشور در سال 93وعده پیگیری وجذب اعتبار برای حل مشکل آب شرب این منطقه را دادند و افزودند در سال جاری مبلغی از محل اعتبارات فرمانداری ویژه برای این پروژه در نظر گرفته شده است که کافی نیست و نیاز به جذب اعتبار بیشتر دارد که امیدواریم به زودی انجام پذیرد.

 

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۱۱/۲۴ - ۰۱:۱۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)