فراموش کردم
اعضای انجمن(327)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی عزیزی (Azizi )    

مسدودیت موقت جایگزین مسدودیت همیشگی می شود.

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۵/۲۶ ساعت 22:05 بازدید کل: 491 بازدید امروز: 481
 

با توجه به رای گیری که از اعضا در مورد مسدویت موقت یا مسدودیت همیشگی کاربران انجام شد و اکثریت کاربران به مسدودیت موقت رای دادند. از این پس به جای مسدودیت همیشگی اکانت های متخلف بصورت موقت مسدود خواهند شد.

البته ممکن است بعضی از اکانت ها تخلفاتی انجام دهند که غیر قابل گذشت است. مثلا انتشار تصاویر خصوصی ناموسی دیگران یا ارسال تصاویر مستهجن و .... در این موارد چاره ای جز مسدودیت همیشگی اکانت نداریم. اکانت هایی که به دستور فیلترینگ مسدود شده اند نیز باید از طریق سایت internet.ir پیگیری شوند و نمی توانیم بدون اجازه آن ها اکانت ها را باز کنیم چون در آن صورت کل سایت فیلتر می شود.

همچنین اگر کاربر به مسدودیت های موقت قبلی توجه نکنند و به تخلف ادامه دهد زمان مسدودیت موقت در تخلفات بعدی افزایش می یابد و ممکن است به مسدودیت همیشگی نیز بیانجامد. 

 

سوالی که مطرح می شود این است که پس تکلیف اکانت هایی که قبلا مسدود شده اند چه می شود؟

برای اینکه عدالت رعایت شود امکان بازگشت را برای آن اکانت ها هم فراهم می کنیم. البته به شرطی که تخلف بسیار سخیف نباشد. همچنین بازه زمانی که برای تخلف در نظر می گیریم گذشته باشد. کسانی که اکانتشان مسدود شده است می توانند به من پیام خصوصی دهند یا ایمیل  بزنند تا اکانتشان را باز کنم. 
 
چند مورد از کسانی که اکانت هایشان  را باز نخواهد شد:

1- کسانی که خودشان را مدیر سایت یا پلیس یا دارای مقام خاصی معرفی و دیگران را تهدید کرده اند.

2- کسانی که تصویر مستهجن یا تصاویر خصوصی دیگران را ارسال کرده اند.

3- کسانی که اسپم و تبلیغ فرستاده اند امکان بازگشت ندارند مگر با جریمه سنگین مالی(یعنی باید هزینه تبلیغشان را بپردازند) .

البته ممکن است مواردی به غیر موارد ذکر شده باشد و الان حضور ذهن نداشته باشم بنویسم.

*هیچ هزینه ای بابت برگرداندن اکانت اخذ نمی شود. (به غیر از مورد سوم که اشاره شد)

 

همچنین توجه کنید که ممکن است بعضی کاربران از برگشتن اکانت هایی که تخلفی کرده اند ناراحت شوند و بر فرض مثال بگویند که چرا فلان کاربر که علیه من فحاشی کرده است اکانتش باز شده است یا فقط بصورت موقت مسدود شده است. پاسخ این کاربران هم این است که هنگامی که نظرسنجی را ارسال کردیم باید حواسشان به این مورد بود و رایشان را به گزینه دوم می دادند.

 

با تقدیر و تشکر از اعضای بزرگوار سایت میانالی

 

 

این مطلب توسط محمد.حسینی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۵/۲۶ - ۲۲:۴۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)