فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1335


درباره من
// هر که در سینه دلی داشت به دلداری داد // دل ماتم زده ی ماست که تنهاست هنوز //همیشه به دنبال این بودم که باهات عاشقی کنم اما حسرت عاشقی رو به دلم گذاشتی // خیلی ممنون این قد آسون منو داغون کردی // واسه احساسی که داشتم دلمو خون کردی // تو که هیچ حسی به این قصه نداشتی واسه چی // منو به محبت دو روزه مهمون کردی // ساسان از تهران
ساسان راد (sasan2000 )    

تا کی به تمنای وصال تو یگانه

درج شده در تاریخ ۹۱/۰۸/۲۰ ساعت 23:55 بازدید کل: 620 بازدید امروز: 144
 
/‏ تا کی به تمنای وصال تو یگانه / اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه / خواهد به سر آید شب هجران تو یا نه؟ / ای تیر غمت را دل عشاق نشانه / جمعی به تو مشغول و تو غایب ز میانه / رفتم به در صومعه ی عابد و زاهد / دیدم همه را پیش رخت راکع و ساجد /در میکده، رهبانم و در صومعه عابد /گه معتکف دیرم و گه ساکن مسجد /یعنی که تو را میطلبم خانه به خانه / روزی که برفتند حریفان پی هر کار /زاهد سوی مسجد شد و من جانب خمار /من یار طلب کردم و او جلوه گه یار / حاجی به ره کعبه و من طالب دیدار / او خانه همی جوید و من صاحب خانه / هر در که زنم، صاحب آن خانه تویی تو / هرجا که روم پرتو کاشانه تویی تو /در میکده و دیر، که جانانه تویی تو / مقصود من از کعبه و بتخانه تویی تو / مقصود تویی، کعبه و بتخانه بهانه / مقصود توووووووووووووووویی، کعبه و بتخانه بهانه --- تا کی به تمنای وصال تو یگانه / اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه / فقط بگو تا کی ؟ تا کی؟ تا کی؟ تا کی:
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۸/۲۱ - ۰۱:۱۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)