فراموش کردم
رتبه کلی: 34


درباره من
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضاشفاف (masih222 )    

اقای دولت لطفا روزه سکوت خود را بشکند و پاسخ دهد

درج شده در تاریخ ۹۰/۱۱/۰۲ ساعت 09:42 بازدید کل: 940 بازدید امروز: 228
 

به نام دادار هستی بخش

 

 قیمت سکه و ارز، سریع‌تر از آن چه که انتظار می‌رفت به حدودی رسید که چندی پیش برای بسیاری دور از تصور بود. امروز تمام سکه بهار آزادی مرز 900 هزار تومان را پشت سر گذاشت و دلار نیز به 1900 تومان رسید. دولت اما هنوز از لاک خاموشی در نیامده است و شاید قریب یک ماه است که نه رئیس جمهور و نه وزیر اقتصاد و نه رئیس بانک مرکزی به صورت واضح و علنی در این مورد اظهارنظری نکرده‌اند. هر روز مردم دارن بی پول تر  میشوند چیزهایی که 6 ماه پیش خریدند الان باید 2 برابر بخرند به همون نسبت هم از درآمدشون کم می شه اگه دولت کاری نکنه واسش بد تموم می شه. ایا وقت آن نشده که صداو سیما هم بجای پرداختن دایم به فروپاشی اروپا، بدبختی در فرانسه، سقوط محتمل دولت آمریکا در نتیجه جنبش وال استریت، تورم در آفریقای جتوبی! و غیره کمی هم به مسایل داخل مملکت، البته نه فقط اوضاع متاسب و گل و بلبل، بپردازد؟

 

به ایزد گر عقل و خرد داشتیم

کجا زین عاقبت بد داشتیم؟

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)