فراموش کردم
اعضای انجمن(432) نقشه کلی منطقه ترکمنچای قوانین انجمن ها شورا انجمن ترکمنچای هیئت کوهنوردی ترکمانچای صندوق عمران ترکمانچای ستاد اقامه نماز جمعه ترکمانچای
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهرداد نجفلوی ترکمانی
عسگر خلیلی (khalili91 )    

در خصوص مطلب آقای مجتبی اطهری « بیایید از خواب بیدار شویم»

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۶/۲۵ ساعت 10:44 بازدید کل: 377 بازدید امروز: 94
 

مطلب دوست عزیزم جناب آقای اطهری کاملاً بجا ومنطقی است اما کسی که واقعاً خوابیده است می شود بیدارش کرد ولی کسی که خودش را به خواب زده است بیدار کردنش محال است ، وسیع بودن میانه نشانه ی پیشرفت وتوسعه نیست چرا که ادارات میانه نمی توانند به همه جا برسند مثلا در زمستان امکانات اداره ی راه به همه جا نمی رسه و عده ی بسیاری از شهرها و روستاها راهشان بسته است ، ببینید خود شهرستان تبریز وسعتش از میانه کوچکتر است یا اینکه چندین شهرستان « مراغه ، عجبشیر ، بناب» مجموعاً وسعت شون به میانه نمی رسد اما خودتان قضاوت کنید با وجود پیشنهاد استاندار ، مبنی بر اینکه با ایجاد شهرستان جدید ترکمانچای بتوانیم امکانات بیشتر ی جذب کنیم عده ای کوته بین فکر کردند میانه تجزیه می شود و جمهوریهای استقلا ل یافته بوجود می آید که باید برای استفاده از امکانات همدیگر ویزا بگیرند سئوال اینجاست که چرا در این مورد و موارد دیگر از تجربه های شهرهای دیگر استفاده نمی کنیم و فقط خود زنی بلدیم .مثلا درست ازنقطه ای که مربوط به اداره ی راه بستان آباد می شود با ما مقایسه کنید.یا شهرستان هایی که متمرکزندمثلاً یک استاد خوب می بینی که یک جلسه درس در بناب دارد جلسه ی بعدی در مراغه است و... بلاخره به قول آقای مجتبی اطهری از ماست که بر ماست دیگران را مقصر ندانیم.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)