فراموش کردم
اعضای انجمن(432) نقشه کلی منطقه ترکمنچای قوانین انجمن ها شورا انجمن ترکمنچای هیئت کوهنوردی ترکمانچای صندوق عمران ترکمانچای ستاد اقامه نماز جمعه ترکمانچای
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهرداد نجفلوی ترکمانی
توهمن (Tutmanli )    

دوستای عزیز لطفا ی لحظه تشریف بیارین

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۵/۲۳ ساعت 12:47 بازدید کل: 75 بازدید امروز: 75
 

در پست قبلی بنده چند نکته در مورد آتش نشانی و ضرورت تامین امنیت همشهریان یاد آور شدم که گویا برخی از عزیزان منظور بنده را آنگونه که بود متوجه نشده اند.

بنده عرض کردم 1/5 ساعت بعد از وقوع آتش سوزی آتش نشان ها در محل حضور یافتند نه 1/5 ساعت بعد از تماس .بله بعد از تماس با آتش نشانها در کوتاهترین زمان ممکن به محل حادثه رسدند اما اینکه با چه شاره ای تماس بگیریم و آتش نشانها را پیدا کنیم 1 ساعت وقت گرفت. من به شخصه از طرف همه از زحمات آتش نشان های فداکار و رانندگان آتش نشانی خصوصا آقایان رضایی برزگر سلیمی و احمدی کمال تشکر را دارم اما مسئله اینجاست که موقع وقوع حادثه ما باید با کجا تماس بگیریم؟؟؟؟ با گوشی آقای برزگار؟؟؟؟؟؟؟؟ با یک  تلفن 8 رقمی؟؟؟؟؟؟؟ کی رو باید پیدا کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مشکل نبود مکان ثابت  و نبود شماره ی اورژانسی و دائم پاسخگو در مواقع اورژانسی است.

بنده به هیچ عنوان قصد ندارم تعهد و از خود گذشتگی پرسنل خدوم شهرداری را زیر سوال ببرم.

این مطلب توسط مهرداد نجفلوی ترکمانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)