فراموش کردم
اعضای انجمن(85) همه اخبار و مطالب میانه صفحه ی اصلی انجمن روابط عمومی شهرداری روابط عمومی حمل و نقل همگانی و حومه
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
حسین بهتری (Mbehtary )    

مرکز کنترل ترافیک شهرداری میانه با نصب دوربین های کنترل تصویری راه اندازی می شود

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۷/۰۷ ساعت 11:13 بازدید کل: 292 بازدید امروز: 289
 

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر میانه و حومه از آغاز عملیات نصب دوربین‌های مداربسته و راه اندازی مرکز کنترل ترافیک در محل سازمان اتوبوسرانی به‌ منظور کنترل ترافیک شهر میانه خبر داد و عنوان کرد اجرای این طرح به سازمان اتوبوسرانی واگذارشده و این امر اقدام مناسبی برای مدیریت و کنترل هوشمند ترافیک می باشد.

مهندس واحدی با اعلام این خبر افزود پس از تأمین بودجه لازم و مطالعه و مکان یابی، پایه ها و تجهیزات لازم جهت نصب دوربین های کنترل ترافیک خریداری و نسبت به نصب آنها اقدام شد.

وی با اشاره به اهمیت راه اندازی مرکز کنترل ترافیک در شهر میانه افزود: راه اندازی این مرکز هم امنیت همشهریان محترم و میهمانان گرامی و هم امنیت ناوگان حمل و نقل از جمله خطوط تاکسیرانی و مینی بوسرانی را در پی خواهد داشت و می توان جلوی بسیاری از سوء استفاده ها و تخلف ها را گرفت.

وی با بیان اینکه باید به سمت ابزارهای نوین ترافیکی و حمل ‌و نقل پیش برویم، گفت: نصب دوربین‌های ترافیکی در معابر شهر یکی از ارکان حمل ‌و نقل هوشمند به‌ حساب می‌آید.

مهندس واحدی با اشاره به ضبط تصاویر از دوربین‌‌های نصب‌شده در سطح خیابان‌‌ها، عنوان کرد: نیروهای امنیتی و انتظامی، پلیس راهور و سازمان می‌توانند از تصاویر ضبط‌ شده به‌منظور حل مسائل مربوط به حوزه خود استفاده کنند.

مدیر عامل سازمان با اشاره به نصب تعدادی دوربین در نقاط پرترافیک شهر طی چند روز آتی عنوان کرد: امیدواریم در مراحل بعدی تصاویر بقیه دوربین های موجود در سطح شهر نیز به این مرکز انتقال یابد تا بتوانیم با کمترین نیروی انسانی و حداقل خطا تمامی نقاط پرترافیک و شلوغ شهر را به نحو شایسته مدیریت نماییم.

ایشان در پایان از حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر میانه ، شهردار محترم و اعضای محترم شورا و هیأت مدیره سازمان و نیز اعضای محترم شورای ترافیک شهرستان به ویژه در رأس آنها معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در انجام این امر مهم قدردانی نمود.

photo_2016-09-28_10-27-29

photo_2016-09-28_10-27-34

photo_2016-09-28_10-27-38

photo_2016-09-28_10-27-43

photo_2016-09-28_10-27-49

Yphoto_2016-09-28_10-27-21

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)