فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه ویژه: 2
رتبه کلی: 310


درباره من
درود
کمی با ادب تر شده ام
مصطفی علیپور (xxxboy )    

احمدی نژاد اول باید محاکمه شود، بعد به عنوان نامزد انتخابات خود را معرفی کند

منبع : http://www.entekhab.ir/fa/news/265072
درج شده در تاریخ ۹۵/۰۲/۰۷ ساعت 14:36 بازدید کل: 43 بازدید امروز: 41
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور مجدد محمود احمدی نژاد در عرصه سیاسی و انتخابات ریاست جمهوری گفت: احمدی نژاد ابتدا باید محاکمه شود، بعد به عنوان نامزد انتخابات خود را معرفی نماید.
 
به گزارش «انتخاب»؛ علی مطهری عصر روز دوشنبه در حاشیه نشست سالانه انجمن اسلامی آرمان دانشجویان دانشگاه علم و صنعت که در آستانه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری برگزار شد افزود: ایشان ابتدا باید در خصوص اقدامات دوران هشت ساله ریاست جمهوری خود در دادگاه حضور یافته و پس از آن خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده کند. 
 
وی تصریح کرد: با توجه به عملکرد احمدی نژاد در طول ریاست جمهوری اش دیگر رایی نزد مردم نخواهد داشت. 
 
به نوشته ایرنا، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگر گفت: از مسئولان کسی به اندازه استاد مطهری در خصوص آزادی و آزادی بیان سخنرانی نکرده است. 
 
وی درباره طرح نیروی انتظامی با عنوان "گشت نامحسوس" نیز گفت: من از جزئیات آن مطلع نیستم و قرار است در جلسه ای با مسئولان نیروی انتظامی نظرات آنان را بشنوم. 
 
مطهری گفت: هنوز اطلاعی از ماهیت این طرح ندارم و در روزنامه های مطالبی به چاپ می رسد که مسئولان نیروی انتظامی در واکنش به آن می گویند اینگونه نیست. 
این مطلب توسط محراب عبوسی بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم