فراموش کردم
رتبه کلی: 16


درباره من
رقص آنجا کن که خود را بشکنی
لاهوتیان (whoop )    
   
عنوان: ققنوس پر شکوه
ققنوس پر شکوه
کد برای مطالب، وب سایت و وبلاگ: بازدید کل: 41 بازدید امروز: 41

این تصویر توسط محراب عبوسی بررسی شده است.
توضیحات:

آدم‌های خودساخته به چشمه‌‌‌ی جوشانی می‌مانند که از دل کوه بیرون می‌جوشد و در پیچ و تاب دره‌ها و دشت‌ها می‌خروشد و هراسی ندارد از موانع و از صخره‌ها و از سنگ‌ها.

آدم‌های خودساخته به دانه‌های سرسخت گیاهان نایاب می‌مانند که در زمستان‌های سرد و سخت و ناپدید، پدید می‌آیند و جوانه می‌زنند و سبز می‌شوند و در سایه‌ها رشد می‌کنند و قد می‌کشند و در سرزمین‌های بی‌آفتاب هم به آفتاب می‌رسند.

آدم‌های خودساخته به ققنوس با شکوهی می‌مانند که به آتش تلاش‌های ناکام خویش، می‌سوزند و از خاکستر همت و جسارت آگاهانه‌ی خویش، بر می‌خیزند و از نو شروع می‌کنند.

آدم‌های خودساخته، قوی، جسور، رها، آرام و هدفمند؛ محبوب همان پروردگاری هستند که گفت: «ببین چگونه بعضی را در دنیا به‌خاطر تلاششان بر بعضی دیگر برتری بخشیده‌ایم!»
تصور کن خدایی را که این جهان را هدفمند و هنرمندانه ساخته، دورتر ایستاده، تابلوی عظیم و باشکوهش را برانداز می‌کند و هر بار که انسان‌های تلاشگر و امیدوار را می‌بیند، لبخند می‌زند، عمیقا لبخند می‌زند.
   
درج شده در تاریخ ۱/۰۳/۱۵ ساعت 16:44
برچسب ها:
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
تبلیغات

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
کاربران آنلاین (0)