فراموش کردم
اعضای انجمن(684) مقررات انجمنهای سایت ارتباط با مدیر انجمن
جستجوی انجمن
لاهوتیان (whoop )    

تست

منبع : روانشناسی
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۸/۰۶ ساعت 21:08 بازدید کل: 7 بازدید امروز: 5
 

 

 

تیپ

تیپ A....B....C...D

 

خط قلب در کف دست شما شبیه کدام تیپ است؟تیپ A
اگر خط قلبتان به انگشت وسط و بلندترین انگشت ختم شده یعنی شما رهبر متولد شده‌اید. باهوش، مستقل و بسیار اجتماعی هستید. معمولا برای دیگران تصمیم می‌گیرید و به خطا نمی‌روید. به خوبی تربیت و بزرگ شده‌اید و از موهبت‌هایی که در اختیار دارید و کائنات به خوبی استفاده می‌کنید تا به خواسته خود برسید. از نظر احساسی فردی قوی نیستید و به همین دلیل در زندگی احساسی چندان موفق نخواهید بود. از نظر جنس مخالف شما فرد سردمزاجی هستید.

تیپ B
اگر خط قلب بین انگشت وسط و اشاره ختم شده یعنی شما فردی خون گرم و جذاب هستید. می‌توانید اعتماد اطرافیان را به خود جلب کنید. از نظر شما تصمیم درست تصمیم جمعی است. برخی اوقات فرد محتاطی هستید اما در کل از ارتباط با اطرافیان به شرطی که اجباری نباشد لذت می‌برید. ترجیح می‌دهید پیرو باشید تا رهبر.

تیپ C
اگر خط قلبتان به انگشت اشاره ختم می‌شود یعنی شما فردی باهوش و مختار هستید. ایده‌آل‌گرایید و این خصوصیت جنبه‌های مثبت و منفی بسیاری همراه دارد. دوست دارید همیشه نفر اول باشید و تلاش می‌کنید تا در همه زمینه‌ها از اطرافیان و دوستانتان جلو بزنید. میل به پیروزی خوب است اما روابط شما را دچار اشکال می‌کند.

تیپ D
اگر خط قلبتان به شصت منتهی شده یعنی فردی صبور و محافظ، عاشق و مهربان هستید. کمتر کسی می‌تواند شما را درک کند. اگر ازدواج کنید فرد بسیار موفقی در زندگی مشترک هستید.

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۴:۰۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
1 2 3 4


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
کاربران آنلاین (7)