فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 193


درباره من
بسم الله الرحمن الرحیم

ن و القلم و ما یسطرون . نون . قسم به قلم و آنچه می نویسند.

راستی قلم را یک چیز مقدس آفریدی و تقدسش همین بس که بپایش قسم خوردی و نوشته هایش را هم .
نوشته هایی که گاهی الهی است و برکت قلم را زیادمی کند و عمر نوشته را جاودانه .
و نوشته هایی که ذکری از تو در آنها نیست . راستی که دیده ام در طول تاریخ نوشته هایی که نماندند و تنها بخاطر این نماندند که جلوه ی تو در سربرگ آن نقش نداشت.
پس ای نهایت آرزوی دلهای شیدا ؛ کاری بکن که سر خط اول زندگی ما نام تو نقش ببندد تا الفبای زندگیمان را خود به حرکت در آوری و در نظام هستی بچرخش اندازی .
آنچه قلم نقش می کند ، تصویر حقیقت باید باشد . قلم راز گیتی است. قلم راز دار گیتی است . این قلم است که بر سطر سطر جهان کشیده می شود . با خون دریا سیراب و بر زمین جاری می شود. قلم اقیانوسی است با کشتی های سفید . با بادبانهای افراشته ، که زمین را به سمت ساحل حقیقت می راند .
قلم با خونی پر تپش که بر صفحه کاغذ جاری می شود . تاریخ را برای همیشه زنده نگه می دارد. قلم ، شعر است . شعری زیبا و دلنشین ، که بر لبان زیباترین عاشقان ، زمزمه می شود . قلم حرمت دارد ، نور دارد . قلم باید در راه رضای دوست به حرکت در آورد. قلم می تواند ما را از جهل دور کند و به سوی آینه و آب راهنمایی کند. اما بی چرخش قلم برای دوست ، زمین تاریک می شود و ما راه خود را گم می کنیم نون و القلم. قسم به قلم و آنچه که می نویسد . پس باید قلم چیزی بنویسد که ارزش قسم خوردن داشته باشد .و این قسم حرکتی است بسوی زلالی مهربان آبها . حرکتی است بسوی ایمان . قلم سرچشمه قدسی است و به خاطر اینست که می تواند مقدس باشد . می تواند راه را نزدیک کند . می تواند روح ما را به دوست پیوند بزند . و آنان که قلم بدست می گیرند ، باید به نام دوست آغاز کنند و با مراقبتی مداوم بکوشند حرمت قلم را از یاد نبرند.پس همیشه یادمان باشد چیزی ننویسیم که به کسی بر بخورد .
یادمان باشد : حرفی نزنیم که دلی بلرزد و خطی ننویسیم که کسی را آزار دهد .
یادمان باشد : برای سیاهی ها نور بپاشیم .
یادمان باشد : از چشمه ، درس خروش بگیریم و از آسمان ، درس پاک زیستن،
یادمان باشد: سنگ خیلی تنهاست، باید با او هم لطیف رفتار کنیم مبادا دل تنگش بشکند .
یادمان باشد برای درس گرفتن و درس دادن به دنیا آمده ایم نه برای تکرار اشتباهات گذشته !
یادمان باشد: هر گاه ارزش زندگی یادمان رفت در چشمان حیوان بی زبانی که به سوی قربانگاه.می رود زل بزنیم تا به مفهوم بودن پی ببرم...
یادمان باشد : می توان با گوش سپردن به آواز شبانه دوره گردی که از سازش عشق می بارد به، اسرار عشق پی برد و زنده شد !
یادمان باشد گره تنهایی و دلتنگی هر کسی فقط به دست خودش باز می شود .
و یادمان باشد هیچگاه از راستی
نترسیم !
آمین یارب العالمین

متولد ایردموسی و تکنسین مبارزه با بیماریها
جهت آشنایی بیشتر و مطالعه و دیدن
مطالب و کلیپهای متفاوت میتونین به
وبلاگهایی که می نویسم
من جمله

سایت رسمی ایردموسی
irdemusa.ir

بهشت پنهان ایردموسی
irdemousa.mihanblog.com


هیئت انصارالمهدی ایردموسی
ansarolmahdiirdemousa
.mihanblog.com

تصاویر متحرک
aksgif.ir

نواهای ماندگار و خاطره انگیز
musickhatereh.mihanblog
.com


مراجعه و جهت پر بار کردنشون نظرات و

انتقادات سازندتونو بنده را یاری نمایید .


یا علی
استقبال از ماه مبارک رمضان با همخوانی دلنشین از حاج سلیم موذن زاده اردبیلی►5:26 کلیپ هنر وطن فروشی ( استاد رائفی پور ) ( حتما ببینید )►8:32 باز هم مرغ سحر، بر سر منبر گل با صدای سپنتا خدایاری►5:36 آهنگ وقتی تو نباشی با صدای داود نایبیزاده►6:15 استادسیفی-زنانی که باآرایش به مجلس امام حسین می آیند ►1:43 مارش عزا ساخته کاظم داودیان►7:50 مصاحبه با امیر حسین حاجی زاده نابغه اردبیلی►2:38 یا نبی سلام علیک یا رسول سلام علیک با صدای ماهر زین►5:37 ناصر عبداللهی ►4:29 مارش عزا►2:5 طلوع از آلبوم باران عشق ناصر چشم آذر►5:54 روشن تر از ستاره با صدای حسین زمان.تقدیم به مادرم و همه مادران ایران زمین►4:41 ضامن غریبان حمید غلامعلی►4:56 نغمه►1:54 بت شکن عباس بهادری►4:1 به طاها علی فانی►5:30 مولانا علی(ع) بهرام گودرزی►3:47 تیتراژ سربداران►3:37 هفته مهربانی►3:33 ایران ایران امید و حمیدرضا رشیدی►3:36 مناسبتی 2►2:1 مناسبتی►2:5 چشم امید با صدای علی فانی►4:32 مولودی خوانی ►3:5 تشیع جنازه نمادین حضرت زهرا (س) در اردبیل92 ►4:51 وطنم با صدای سالار عقیلی ►3:38 مناجات معروف حضرت علي (ع) مولاي يا مولا►3:3 امان از دل مهدي►3:34 لحظات شهادت جانباز شيميايي►1:6 فروشگاه زنجيره اي فروش زنان در غرب مدعي آزادي زنان►5:22 گريه سيد جواد رضويان►2:19 فقط در عربستان►8:16 و اينك آخر الزمان►8:31 کلیپ احسان خواجه امیری با زیر نویس عربی►4:15 مراسم تشییع جنازه نمادین حضرت زهرا (س) در اردبیل►6:48 کبوتر با صدای فریدون آسرایی►5:35 کلیپ ای ایران با صدای فریدون آسرایی و مهرزاد اصفهان پور►6:10 چگونگی درج آگهی در سایت و قسمت تبلیغات
کاربران آنلاین (6)