فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
حبیب شهاقینی (taitan )    

رئیس دفتر روحانی: توقع مردم را بی‌جا بالا نبرید

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/735964/%D8%B1%D8%
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۴/۰۲ ساعت 12:50 بازدید کل: 39 بازدید امروز: 36
 

خبرگزاری تسنیم: محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در تشریح منظور سخن رئیس‌جمهور در ضیافت افطاری با اصحاب رسانه می‌گوید: منظور آقای رئیس‌جمهور روشن بود! شما ببینید وقتی طرح و یا مصوبه‌ای در مجلس می‌خواهد تصویب شود 290 نماینده هر کدام بر اساس منافع منطقه‌ای خود صحبت‌هایی را می‌کنند و توقعات خود را مطرح می‌کنند.

وی افزود: وقتی برخی از این صحبت‌ها بدون پایه و اساس در رسانه‌ها تیتر می‌شود نتیجه‌اش این می‌شود که کسانی که پشت‌پرده را نمی‌دانند مطالباتی را مطرح می‌کنند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان این مطلب که برخی افراد بدون اینکه اطلاعاتشان کامل باشد و از شرایط کشور جامعه آگاه باشند فکر می‌کنند کشور در شرایط قبل از تحریم آمریکا است و همه آنچه را در ذهن داشتند مطرح می‌کنند، خاطرنشان کرد: نظر رئیس‌جمهور این است که بدانیم الآن با برخی محدودیت‌ها از سوی آمریکا مواجه هستیم و باید بتوانیم در داخل کشور انسجام، وحدت و هماهنگی قوای سه‌گانه را دنبال کنیم تا مسائل‌مان را حل‌وفصل کنیم، از سوی دیگر باید بتوانیم محدودیت‌ها و توانایی را به‌نحوی درست به مردم منتقل کنیم چراکه مردم خوبی داریم که همراه ما هستند.

روحانی رئیس‌جمهور در ضیافت افطاری با اصحاب رسانه با تأکید بر رسالت رسانه‌ها در جامعه گفته بود:‌ نباید در رسانه‌ها توقعات مردم را بیجا بالا ببریم، چرا که بالا بردن بی‌حساب توقعات مردم یعنی ایجاد ناامیدی در آنها، بلکه باید توقعات را در حد مقدورات و توان ملی سامان و پاسخ دهیم.

این سخن رئیس‌جمهور بلافاصله با انتقاد برخی چهره‌های روبه‌رو شد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۴:۴۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (14)