فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
حبیب شهاقینی (taitan )    

حمله تُند و کنایه آمیز رحیم پورازغدی به روحانی

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/713876/%D8%AD%D9%
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۱۸ ساعت 10:29 بازدید کل: 14 بازدید امروز: 12
 
پورازغدی این روز‌ها بیش از هرکس حسن روحانی را خطاب قرار می‌دهد گویی که زمان انتخابات باشد و روحانی رقیب این روحانی بدون لباس. هر تریبونی که به دست بگیرد در نقد او سخن می‌گوید، راه‌حل می‌دهد و درست و غلط امور اجرایی را مشخص می‌کند. او بیش از هر اصولگرایی تریبون رسمی صداوسیما را در اختیار دارد؛ موضوعی که می‌تواند به پوشیدن قبای ریاست‌جمهوری به او کمک کند.

روزنامه اعتماد نوشت: «آقای روحانی؛ رییس جمهوری دوگانه و متناقض با مردم حرف نمی‌زند. رییس‌جمهوری اسلامی دروغ نمی‌گویدرییس‌جمهوری اسلامی وعده دروغ نمی‌دهد. رییس‌جمهوری اسلامی در جلسه خصوصی یک چیز و در جلسه عمومی ضدش نمی‌گوید... رییس‌جمهوری اسلامی مخصوصا اگر آخوند، معمم باشد در جلسه داخلی و خارجی درجه متفاوت حرف نمی‌زند، مسوولیت حرف‌هایی که زده را بر عهده می‌گیرد...» این جدیدترین حملات حسن رحیم‌پور‌ازغدی به حسن روحانی است او رییس‌جمهور را به استهزا می‌گیرد، بی‌پروا او را خطاب قرار می‌دهد و همین قدر با دست باز از عالی‌ترین مقام اجرایی کشور انتقاد می‌کند.

مخاطب اغلب سخنرانی‌های او دانشجویان هستند. گویی حسن رحیم‌پور‌ازغدی تلاش دارد با همان لحن آشنا و کیهانیزه، تئوریسین جریان راست باشد. او نه‌تن‌ها پای ثابت صداوسیما است و شهرتش را از رسانه ملی دارد و البته او قبل تر هم اظهار نظرهای عجیب داشته است:

مثل: «برخی خانم‌ها می‌گویند بچه‌دار نمی‌شویم برای اینکه «هیکلمون به هم می‌خوره»!.‌ای مرده شور ببره هیکلت رو. مگه هیکلت رو می‌خوای ببری آخرت؟ تو این هیکل رو می‌خوای چه کار؟ غیر از اینه که می‌خوای ببری تو قبر یا اینکه می‌خوای هیکلت رو ببری تو خیابون نشون بدی.استفاده هیکلت برای شوهرته و البته شوهرت برای توئه و برای بچه آوردن.»

یا این: «فایده دانشگاه‌ها چیست؟ دانشگاه‌ها به‌جز هزار دکتر و فوق‌لیسانس چه محصول دیگری داشته است؟ بعضی از مسوولان حوزه علمیه قم اعلام کردند دانشگاهیان محصولات تحقیقات خود را عرضه کنند، چرا آنقدر حرف می‌زنید؟ مدیران حوزه قم، مشهد، اصفهان و مراجع باید یقه این‌ها را بگیرند. کارآمدی آقای مهندس و دکتر فقط برای جلسات خواستگاری یا جلساتی است که با آن بتوانند پز بدهند و به درد دیگری نمی‌خورد. در هیچ کجای دنیا مانند ایران عقده دکتر شدن نداریم»

و البته ادعای شگفت انگیز ترورش: «آن‌ها در کردستان عراق اتاق فرمان تشکیل داده‌اند و در یک سال و نیم اخیر نیز این‌بار سوم است که خبر ترورم را به من داده‌اند.» خبری است که سال رحیم‌پور‌ازغدی با فارس در میان گذاشت. البته او مدعی شده که در یک سال سه بار برای ترور او اقدام شده است.

 فارغ از انگیزه‌های رحیم‌پور‌ازغدی و امثال او برای چنین بیاناتی آیا چنین آزادی بیانی برای اصلاح‌طلبان در زمان بر مسند‌نشینی اصولگرایان نیز ممکن بود یا خیر؟ آیا آنان تنها صاحبان «تریبون‌های خیلی آزاد» هستند؟

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (9)