فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن
سیدجواد عزیزی (tabriz0914424 )    

شرکت برک او یر آذر - هیت مدیره جواد عزیزی - خدمات پی ابنیه ژئوتکنیک

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۵/۱۶ ساعت 00:45 بازدید کل: 192 بازدید امروز: 1
 

 

خدمات ژئوتکنیک (نمونه برداری - کاوش های زمینی)

با سلام حضور دوستان عزیز و گرانقدر

 


شرکت برک یر از سال 1390 با هدف تمرکز بر مسائل مهندسی ژئوتکنیک پایه‌گذاری شده است.هدف این شرکت فعالیت و سرویس‌دهی در حوزه‌های طراحی و اجرایی مهندسی ژئوتکنیک در داخل و خارج از کشور می‌باشد.

 

برک یر براساس تجارب جامع پرسنل کلیدی خود که نیاز به شرکت‌های تخصصی اجرایی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک را درک و تشخیص داده‌اند ایجاد شده است.

 

تخصص‌های ویژه این شرکت در حوزه مهندسی عمران در زمینه مسائل ژئوتکنیک مربوط به سدها، ساختمان‌ها، راه‌ها و سایرابنیه بزرگ است. همچنین حوزه‌های تخصصی این شرکت مسائل مرتبط با تونل‌ها، گودبرداری‌های عمیق، اصلاح و بهسازی خاک(شامل روش های نیلینگ، میکروپایل، آنکراژ، استرند، جت گروتینگ)، پایدارسازی محلهای خاکی و سنگی اعم از پایدارسازی شیروانی‌ها، حفرات زیرزمینی را پوشش می‌دهد.

 

 

 

برک یر از پرسنل آموزش دیده مجرب با سابقه کار مناسب هم در حوزه‌های کارهای اجرایی و میدانی و هم در حوزه مهندسی و طراحی برخوردار است. 

 

 

 

داشتن ماشین‌آلات مناسب برای اجرای هرگونه طرح در زمینه‌های فوق‌الذکر از یک طرف و توان طراحی و ارائه راه‌حل‌های مناسب و گاهاً نوین در تمام حوزه‌های مهندسی ژئوتکنیک، توانایی و موفقیت این شرکت را در زمینه تخصصی مورد فعالیت را تضمین می‌نماید.

 

www.barkyer.it

info@barkyer.ir

tabriz0914424@yahoo.com

 شماره تلفن تماس

09122176476 - 09109214378 

tellfax:04152291204 

دارای چهار گواهینامه از بزرگترین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه های عمرانی

سالن همایش های صدا و سیما

آکادمی LONDON BESS

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات