فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
اسکواش میانه (squash )    

برگزاری نشست مدیران مهدکودکهای شهرستان میانه برای اولین بار با مسئولین ورزش و هیأت اسکواش این شهرستان

منبع : سایت فدراسیون اسکواش جمهور
درج شده در تاریخ ۹۳/۰۷/۰۲ ساعت 09:27 بازدید کل: 84 بازدید امروز: 81
 

نشست با مدیران مهد کودک ها نشست با مدیران مهد کودک هانشست با مدیران مهد کودک ها در روز پنج شنبه 27 شهریور ماه نشستی با حضور مسئولین ورزشی شهرستان میانه، نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان میانه، محمد انگوتی رئیس هیأت اسکواش میانه و مدیران مهدهای کودک این شهرستان در محل دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان میانه برگزار شد. در این جلسه محمد انگوتی کودکان را بهترین سرمایه های ورزشی دانسته و اشاره کرد میتوان با اهمیت دادن به ورزش پایه و سرمایه گذاری بر روی استعدادها شاهد رشد این رشته ورزشی باشیم وی همچنین خاطر نشان کرد با فعالیت جدی کمیته کودکان، اسکواش میتواند از سنین اولیه به طور سیستماتیک در ذهن کودکان ورود کرده و این مهم میتواند در آینده نقش بسزایی در توسعه عمومی اسکواش ایفا کند. در ادامه نوایی ریاست اداره ورزش و جوانان میانه شروع ورزش پایه را سازنده ترین مورد بیان کرده و اظهار کرد از هر مدیری انتظار میرود در مورد غنی سازی اوقات فراغت کودکان سعی و تلاش کرده و این امر را یک وظیفه شرعی دانستند. همچنین وی اظهار داشت در دنیای امروز اسکواش چشم انداز روشنی پیش روی دارد و پیش بینی میشود ظرف سالهای اینده به عنوان یکی از پرطرفدارترین رشته های ورزشی در سنین مختلف مطرح شود. در این جلسه مقرر شد دوره آموزش توجیهی ویژه مربیان مهدها برگزار شود و همچنین پس از بازدید مسئولین استانی از محل مهد کودکها مجوز برای فعالیت اسکواش در آن مهدها صادر گردد. در انتها لیلا کبیری به عنوان مسئول کمیته کودکان شهرستان میانه معرفی شد.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)