فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
اسکواش میانه (squash )    

عملکرد هیات اسکواش شهرستان میانه در ابتدای سال 1393

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۲/۱۴ ساعت 11:27 بازدید کل: 99 بازدید امروز: 93
 

 

عملکرد هیات اسکواش در ابتدای سال 1393[if استعداد یابی از مدارس شهرستان میانه شروع شد .

با توجه به به تفاهم نامه مورخه 26/01/1393 فی مابین هیئت اسکواش استان با اداره کل آموزش و پرورش برا ی بسط و گسترش ورزش مفرح اسکواش در بین دانش آموزان  هیئت  اسکواش شهرستان  میانه نیز پی این امر با ریاست محترم آموزش وپروش شهرستان  دیداری داشته  که مقرر شد این طرح در میانه نیز اجرا گردد و آقای  عباس غفاری بعنوان مسئول انجمن برا اقایان و سرکار خانم فهیمه یعقوبی بعنوان مسئول انجمن بانوان انتخاب شدند لازم به ذکر است که از ابتدای اردیبهشت ماه طرح استعداد یابی شروع شده است .

[i

جلسه هیئت مدیره ورزش اسکواش باحضور برخی از اعضای محترم شورای شهرودبیران محترم ورزش میانه وکارشناسان مربوطه

111822

 

 

 

معرفی هنرمند جوان میانه بعنوان مسئول روابط عمومی  و عضو هیئت رئیسه اسکواش میانه

1111

 

[

جلسه هیئت مدیره اسکواش با ریاست محترم سازمان نظام پزشکی شهرستان میانه

جامعه پزشکی میانه در سالهای اخیر با مدیریت مجدانه جناب آقای  دکتر مهدوی  ورود  چشم گیری در حیطه ورزش داشته است لذا اعضای هیئت مدیره اسکواش برای معرفی این ورزش مفرح به این قشر عظیم و محترم جلسه ای راس ساعت 7 در محل دفتر دکتر مهدوی برگزار و وی با روی گشاده که نشان از ورزش دوستی ایشان بود قول مساعد برای تخصیص سانس مخصوص خانواده اطبا و پرستاران را دادند ./.

333333

 

دیدار رئیس هیئت اسکواش میانه با ریاست محترم دانشگاه عین القضات میانه

در جاسه مشترک مورخه  25/01/1393    که در محل دفتر ریاست محترم دانشگاه عین القضات برگزار گردید  که مقرر شد از ترم اتی قرارداری جهت استفاده دانشجویان (دختر و پسر ) ان دانشگاه از خانه اسکواش میانه برای دروس تربیت بدنی   منعقد گردد لازم به ذکر می باشد که واحد درسی اسکواش  بعنوان  تربیت بدنی (1و 2) از سال 1392 در  عین االقضات تدریس میگردد

1111

 

 

 

اسکواش در مجتمع رفاهی و تفریحی آناباغی میانه

طی دیدار با مدیریت محترم مجتمع تفریحی و گردشگری اناباغی جناب آقای دکتر غفاری در معیت جناب آقای بطحایی ریاست محترم هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی شهرستان میانه برای بسط وگسترش ورزش مفرح اسکواش مقرر گردید در اسرع وقت با مساعدت آقای دکتر غفاری مراحل ساخت کورت اسکواش اجرایی گردد ، با تقدیر و تشکر از جناب اقای دکتر غفاری که همیشه یارو یاور ورزش شهرستان می باشند

55555

 

نشست تخصصی اسکواش در شهرستان میانه با حضور رئیس هیأت استان ، رئیس کمیسیون شورای شهر میانه ، مسئول امور بانوان شهرستان میانه ، کارشناس مسئول تربیت بدنی آذربایجانشرقی  و رئیس هیأت شهرستان میانه در محل اداره ورزش این شهرستان برگزار شد.

از جمله موارد مهم مطرح شده در جلسه فوق ، لزوم توجه به امر استعدادیابی ورزشی به عنوان یکی از راهبردهای توسعه اسکواش در شهرستان میانه ، توسعه همگانی اسکواش با همکاری شهرداری میانه ، لزوم توجه به بحث بیمه ورزشی ، ضرورت ورود بخش خصوصی و برگزاری مسابقات رنکینگ شهرستانی بود.

بهمن مددی رئیس هیأت اسکواش استان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه روزی هیأت اسکواش میانه عنوان  کرد شهرستان میانه دومین شهرستان استان است که صاحب 2 کورت میباشد و در اندک زمانی موفق به معرفی رشته اسکواش در این شهرستان شده است ، از این رو هیأت استان و فدراسیون با نگاه ویژه ای به اولویتهای آن مینگرد.

ضمناً در پایان جلسه از کورتهای این شهرستان بازدید و همچنین مذاکرات با صاحب مجتمع آناباغی میانه در خصوص احداث کورت به عمل آمد.

 

 

 

77777

 

 

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)