فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مجید سلیمانی فرد (soleimanifard )    

آقای شهردار از شما بیش از این انتظار داشتیم!!!

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۷/۲۱ ساعت 14:49 بازدید کل: 115 بازدید امروز: 113
 

بعد از چندین روز تعطیلی شورای شهر بالاخره هیات رییسه جدید شکل گرفت و شهردار محترم توسط نصب بنر در 4 نقطه از شهر این انتصاب را تبریک گفته اند که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید:

ولی در حرکتی عجیب در کمتر از 24 ساعت بنرهای فوق جمع آوری شده و بنری جدید به صورت زیر نصب شده است:

 

 

تنها تغییر انجام شده این بوده که اولا سایز بنر بزرگ شده و ثانیا عناوین حضرات اضافه شده است . حال سوال اینجاست که آقای شهردار آیا عناوین حضرات این همه مهم بوده که شما دستور به جمع آوری بنرهای فوق داده اید؟ هزینه 4 بنر چقدر است؟ اگر اشتباهی صورت گرفته آیا هزینه این اشتباه از بیت المال پرداخت شده یا فرد خطاکار پرداخت کرده؟ آیا دستور تعویض بنرها از طرف شما صادر شده یا به خاطر فشار اعضای شورای شهر؟

آقای شهردارعلیرغم همه احترامی که به حضرتعالی دارم اگر بنده عضوی از شورای این شهر بودم قطعا به خاطر همین اشتباه درخواست استیضاح  شما را می کردم ، چرا اکه اوجب واجبات وظایف شهردار حراست از بیت المال است. اگر اشتباه خود را قبول دارید لطفا از جیب مبارک ضرر وارد به بیت المال را شخصا پرداخت نمایید. از شورای محترم شهر هم خواهشمندیم به قسم خود مبنی بر حراست از بیت المال عکس العمل نشان دهند.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)