فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
موبایل سلیمانی (soleimani-sadiq )    

مراسم"داغچیلار بایرامی" برای بار دوم در تقویم رویدادهای سال 2016 سازمان جهانی گردشگری ثبت گردید

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۶/۲۳ ساعت 16:59 بازدید کل: 48 بازدید امروز: 47
 

تقویم رویدادهای سازمان جهانی گردشگری مکانی است برای اشتراک گذاری وقایع فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و... در قالب فستیوال ها، جشنواره ها، سمینارها، همایش ها، مراسمات سنتی و... که به نوعی با صنعت گردشگری در ارتباطند.

مراسم آیینی " داغچیلار بایرامی " به عنوان مهم ترین رویدادی است که می توان آن را فرصتی مغتنم برای توسعه و بسط فرهنگی و گردشگری شهرمیانه دانست. از این رو توجه به آن در آینده می تواند سبب قوت گرفتن این مراسم به عنوان یک رویداد مهم گردشگری شود.برای دومین سال متوالی پس از تایید کارشناسان سازمان جهانی گردشگری " داغچیلار بایرامی " در سایت رویدادهای این سازمان برای تاریخ 18 مارس 2016 مصادف با 28 اسفند 1394 ثبت شد. لازم به توضیح است که برای بار اول این مراسم در تقویم سال 2015 ثبت شده بود.

آدرس سایت :http://www.unwto.org/calendar/index.php?t=99

عکس گزارش ثبت سال 2015:

مراسم داغچیلار بایرامی به عنوان رویداد گردشگری در تقویم جهانی 2015 ثبت شد

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات