فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
موبایل سلیمانی (soleimani-sadiq )    

بمناسبت روز جهانی گردشگری برای بار دوم نام میانه در سایت سازمان جهانی گردشگری ثبت شد!

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۶/۰۶ ساعت 00:30 بازدید کل: 40 بازدید امروز: 40
 

شعار سال 2015 سازمان جهانی گردشگری " یک میلیارد گردشگر و یک میلیارد فرصت" می باشد. سازمان میراثمیانه فرهنگی کشور از امسال با سیاست بومی سازی این شعار در مناطق مختلف ایران و فراگیر کردن آگاهی مردم نسبت به روزجهانی گردشگری سعی در اشاعه ی آن در بین اقشار جامعه خواهد داشت. این درحالی است که از سال 2014 شهرستان میانه در این مراسم جهانی شرکت کرده و با برگزاری پروژه رکابزنی جاده ابریشم در سالی که شعار این سازمان " توسعه جوامع محلی " بود به استقبال روز جهانی گردشگری رفت.

نام میانه برای بار دوم توسط کارشناسان سازمان جهانی گردشگری تایید شد و به عنوان یکی از شهرهای جهان(اولین شهر درایران و خاورمیانه) که در بزرگداشت این روز اعلام آمادگی می کند توسط فعالان عرصه میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان ثبت گردید. امید است روز 27 سپتامبر 2015 مصادف با 5 مهر سال 94 با مشارکت گروه های مردم نهاد و سازمان های متولی این صنعت در شهرستان میانه،  مراسمی درخور توجه برگزار شده و همانند سال قبل انعکاس آن را در پایگاه های مجازی مختلف ویژه سازمان جهانی گردشگری ببینیم.

آدرس اینترنتی:

http://wtd.unwto.org/content/events-map

http://wtd.unwto.org/event/commemorating-international-day-tourism-2-come-enjoy-visiting-miyaneh-0

میانهمیانه 

 

روز جهانی گردشگری سال 2014 و فعالیت ها در شهرستان میانه:

به مناسبت روز جهانی گردشگری نام میانه در سایت سازمان جهانی گردشگری ثبت شد!

World Tourism Organization نام میانه را در معرض دید جهانیان قرار داد!

 میانه

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۶/۰۶ - ۰۱:۴۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات