فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
موبایل سلیمانی (soleimani-sadiq )    

تشکر و قدرانی از اعضای کمیته میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۲/۰۲ ساعت 15:30 بازدید کل: 46 بازدید امروز: 43
 

اعضای محترم کمیته اتاق فکر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری از بدو تشکیل تا بدین روز با ارائه طرح ها و ایده هایی علمی و کاربردی و هم چنین با سابقه ی اعمال خروجی های ثمربخش در قالب مصوبات اجرایی جهت بهبود روند پیشرفت صنعت گردشگری در شهرستان میانه  توانسته اند عملا مفید واقع شده و به دور از حواشی سیر تکاملی خود را در پیش گیرند.در جهان امروز نیز مشارکت مردم و جوامع محلی در سرنوشت منطقه ی زندگی خود بیشتر مورد استقبال جهان شهرهایی قرار گرفته است که از ابزار دیپلماسی شهری و شهروندی در جهت توسعه ی همه جانبه سرزمین خود استفاده می کنند.

برخود لازم دیدم  تشکر فراوان داشته باشم از اعضای همیشه حاضر و فعال  کمیته گردشگری آقایان : علی تقی پور ( کارشناس اطلاعات جغرافیایی)، علی محمد جعفری ( کارشناس آژانس و تور)، حسین پوربهرامی ( فعال و بانی انجمن دوستداران میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری)،  فراز احمدی ( موسس سایت گردشگری مجازی میانه یاب)، امیر و افشین قره داغی ( فعال و راهنمای گردشگری)، حسین حسینخانی ( کارشناس اقتصاد) جاوید تیموری ( مهندس معدن) ، و بانوان محترم ا. رستمی ( کارشناس مدیریت گردشگری)، م. گرمرودی ( کارشناس مدیریت گردشگری)، ل. قره داغی ( فعال کمیته گردشگری)   که در این مدت با لطف و نظرشان بنده را به عنوان عضو کوچکی از گروه باخود همراه نمودند. امید است در آینده نیز این تیم درکنار یکدیگر قرار گرفته و به فعالیت های مثبت خود ادامه دهند و بیش از پیش شاهد استمرار فعالیت کمیته اتاق فکر فرمانداری و دعوت و تقدیر این نهاد از اعضای محترم  باشیم.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات