فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
موبایل سلیمانی (soleimani-sadiq )    

"گروه کوهنوردان میانه سنگ تمام گذاشت، رفتگران طبیعت هم گام شد"

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۲/۱۲ ساعت 23:20 بازدید کل: 90 بازدید امروز: 88
 

جمعه 12 اردیبهشت 93 گچیلیک "گروه کوهنوردان میانه برگزار کرد" و رفتگران طبیعت میانه همراه شدند.

تشکر صمیمانه ی بنده خدمت زحمت کشان انجمن کوهنوردان میانه که پاسدار و حافظ ارتفاعات زیبای گچیلیک هستند. این گروه و اعمال نیکشان ، فرهنگی ماندگار را بین شهروندان نهادینه کرده  است که با وجود تعداد بی نظیر شرکت کنندگان زباله های کمی جمع آوری شد. این به معنی این است شعار " هر کوه نورد یک محیط بان " است نهادینه شده و کسی دراین محیط خدادای زباله ای رها نمی کند.

افتخاری نصیب" گروه رفتگران طبیعت شهرستان میانه "  شد تا در این برنامه ی پاکسازی مثال زدنی با کوه نوردان خوش ذوق و طبیعت دوست همراه شوند. از تک تک عزیزانی که برای اجرای این حرکت زحمت کشیده بودند هر چقدرقدردانی کنیم بازهم کم است. امید است با همکاری های بیش تر  گروه کوهنوردان میانه و شهروندان در برنامه های آتی بتوانیم طبیعت را که معلم تمام انسان هاست از تهدید زباله های مزاحم به دور کنیم.

جا دارد از اساتید گرامی آقایان میانجی، شیخ الاسلامی ، قره داغی ، شورای شهر ، خدمات شهرداری ، محیط بانان اداره محیط زیست ، روابط عمومی فرمانداری و کلیه ی عزیزانی که از قلم افتادند به نمایندگی از طرف گروه بزرگ رفتگران طبیعت ایران و آذربایجان شرقی تشکر کنم.

تصویر

تصویر

 

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

 

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۴۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)