فراموش کردم
رتبه کلی: 1091


درباره من
عاشق شهدا (shiri42 )    

کسب رتبه دوم کشوری مهندس شیری در آزمون سراسری کارشناسی ارشد

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۸/۱۶ ساعت 11:50 بازدید کل: 95 بازدید امروز: 95
 

مهندس شیری
کسب رتبه دوم دانشجوی واحد میانه در آزمون سراسری کارشناسی ارشد

 

مهندس ولی شیری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، رتبه دوم کشوری در رشته طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، ولی شیری، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته مهندسی معماری از دانشگاه دولتی یزد بوده و اکنون عضوسازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی با مرتبه پایه دو است.

شیری در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، با امتیاز 5987 و با رتبه کل2 کشوری به عنوان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در رشته طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای پذیرفته شد.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دوره ای است که طی آن دانش آموختگان این رشته باید دانش لازم برای تهیه طرح های توسعه شهری مورد نیاز کشور را فرا گرفته و بتوانند رابط مناسبی بین برنامه های دیگر شهرسازی بوده و نظارت و مراقبت بر توسعه شهری پایدار بر اساس سیاست ها و طرح های مصوب را بر عهده گیرند.

شهرسازی در عین تخصصی بودن، دارای خصلت و ویژگی های میان رشته ای است و تقویت زمینه های مختلف آن از جمله برنامه ریزی شهری در ارتباط و تنگاتنگ با برنامه ریزی منطقه ای، طراحی شهری، مدیریت شهری و برنامه ریزی مسکن می تواند زمینه های رشد و تعالی این رشته را فراهم کند.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)