فراموش کردم
رتبه کلی: 247


درباره من
شکرالله رزاقی (sha90mim )    

یک دیدگاه در باره ی نافرمانی مدنی

منبع : انجمن سیاسیون بر بام میهن
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۳/۱۹ ساعت 00:13 بازدید کل: 571 بازدید امروز: 19
 

بنام خدا                           به انجمن سیاسیون بر بام میهن خوش آمدید

                            سال حماسه ی سیاسی بر حماسه سازان میهن اسلامی مبارک باد

ایجاد حوادث تاریخی.انقلابی.خارق العاده.ملی.واقعی .باورنکردنی از سوی یک ملت یا یک فرد که آثار فکری.الگویی.اجتماعی.فرهنگی. سیاسی فراوانی رابه بار بیاورد که سالیان سال و نسل به نسل به یادگار بماند حماسه می گویند مانند *حماسه ی حسینی* حماسه ی دفاع مقدس *حماسه ی 22 بهمن* وحال حماسه ی انتخابات 24 خرداد ماه.

انجمن سیاسیون بر بام میهن در گفتگو با آقای افضل حسینخانی کاندیدای شورای شهر میانه مبنی بر این که نافرمانی مدنی چیست ...نقش نافرمانی مدنی در مدیریت شهری چیست...راهکار مقابله با نافرمانی مدنی وخرابکاری در شهرستان میانه چیست آقای افضل حسینخانی این چنین بیان نمودند که

 

 

باسلام جناب آقای رزاقی
الف)نافرمانی مدنی یعنی اعتراض با شیوه پرهیز از خشونت به سیاستهای حکومت ها و شیوه رفتار های آن می باشد.


ب)می تواند جامعه را بصورت مسالمت آمیز به اصلاحات قوانین ورفتارهای حکومتها سوق بدهدوحاکمیت شهروندان رابرسرنوشت خویش با خواست واراده های مردم که همان مردم سالاریست حاکم سازد.


ج)بنده چندان به این مساله معتقد نیستم زمانی نافرمانی مدنی ایجاد میشود که خدمات شهری وبرخورداری مردم از حقوق شهروندی ظهورنکند.بنابراین اگر قوانین ورسالت شهرداری توسط مجریان در اجرائیات جاری باشد نقش آن در زندگی مردم عیان وملموس شده در نتیجه تمکن به قوانین از طرف شهروندان ایجاد میشود.


د)معتقدم وظایف شورا کاملا جامع وروبه توسعه است هرگاه در اجرای آن دچار لغزش نشویم قطعا به سوی توسعه وپیشرفت حرکت خواهیم کرد.

 

ایشان در خاتمه گفتند *قول می دهم قول می دهم* که به وضعیت شهرمان رسیدگی کرده وآن را از این وضعیت ممکن بیرون بیاورم

ایشان قول دادند قول دادندکه  (((عصر جدید= تاکتیک وتکنیک جدیدتری می خواهد  ومدیریت کهنه بایستی جای خود را به مدیریت مدرن شهری اسلامی بدهد))) از جمله .....     از اکانت وجلسات ایشان دیدن کنید

                                       آی جانیم میانا        آی آنام میانا

                                                          

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۳/۲۴ - ۲۱:۳۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (8)