فراموش کردم
اعضای انجمن(397) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
سید محمدعلی (seyedmohammad )    

اختلاف کارگران و کارفرمایان بالا گرفت

منبع : http://www.jamnews.ir/detail/News/772575
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۲/۲۵ ساعت 16:59 بازدید کل: 82 بازدید امروز: 1
 
عضو شورای عالی کار با اعلام اینکه جلسه عصردیروز شورا برای تعیین دستمزد سال ۹۶ کارگران بدون نتیجه پایان یافت، به اختلاف دستمزد پیشنهادی کارگران و کارفرمایان اشاره کرد و گفت: کارفرمایان برافزایش مزد بر اساس نرخ تورم و کارگران بر سبد معیشت تاکید دارند.
دستمزد1 اختلاف کارگران و کارفرمایان بالا گرفت
 

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، علی خدایی درباره جزئیات جلسه دیروز شورای عالی کار پیرامون تعیین دستمزد 96 کارگران گفت: تفاوت بسیاری بین پیشنهادات جامعه کارگری برای مزد 96 و کارفرمایان وجود داشت، به همین دلیل توافقی در عدد و رقم حاصل نشد. 

 

وی ادامه داد: نظر کارفرمایان برای افزایش دستمزد سال آینده کارگران عددی پیرامون نرخ تورم و نهایت 2 تا 3 درصد بالاتر از آن بود، اما کارگران صرفاً بر موضوع سبد معیشت جامعه کارگری تاکید داشتند.

 

خدایی افزود: جلسه بعدی شورای عالی کار سه‌شنبه 24 اسفند ماه با حضور شرکای اجتماعی خواهد بود. در جلسه دیروز نماینده‌ای از وزارت صنعت و شرکای اجتماعی حضور داشتند. قاعدتاً طبق سنوات گذشته می‌بایست نماینده‌ای از وزارت اقتصاد در جلسه حاضر باشد، در جلسه دیروز علی ربیعی وزیر کار هم حضور نداشت.

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم