فراموش کردم
اعضای انجمن(131)
جستجوی انجمن
کاکتوس (scarecrow )    

خانم هایی که در انتخاب لباس مجلسی مشکل دارند بخوانند

منبع : http://www.1doost.com/posts/21093
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۱/۰۱ ساعت 07:55 بازدید کل: 273 بازدید امروز: 259
 
هر مجلسی چه مهمانی باشد چه عروسی دوستان و آشنایان، برای بسیاری از خانم ها باعث سردرگمی در انتخاب مدل لباس می شود.
 

چون همه دوست دارند در مراسم ها فوق العاده و مد روز به نظر برسند. این لباس های مجلسی سال 2017 ایده های جالب و جدیدی دارند که مناسب هر سلیقه ای هست .

لباس های مجلسی پلیسه

لباس های مجلسی با دامن پلیسه دار در نمایش های مد لباس محبوبیت بالایی داشته است. طرح ها و رنگ و اندازه این پلیسه ها در لباس های مجلسی تنوع بالایی دارد. در میان این همه تنوع هر خانمی می تواند مدل مناسب لباس خود را انتخاب کند. لباس های زیبا با دامن پلیسه در طراحی های برند های الی ساب، گوچی، ویونت و زهیر مراد خود نمایی می کردند.

لباس مجلسی سبک محلی

لباس های سبک فولک (محلی) ترندی بود که در نمایش های مدل خودنمایی می کرد. جذابیت و محبوبیت این لباس ها از سادگی و اصالت آن ها نشات می گیرد. مطرح شدن این سبک لباس به این معنی نیست که لباس‎های مجلل را در بهار و تابستان سال آینده نخواهیم دید بلکه این دو سبک در رقابت با هم خواهند بود. از برند های طراح برجسته این سبک زهیر مراد، جنی پکهام و تمپرلی لندن را می توان نام برد.


دامن ها چند لایه

برش ها و دوخت این لباس ها باعث می شود اشکالات اندامی به صورت هوشمندانه ای از دید دیگران پنهان بماند. این لباس های زیبا را می توانید در آثار الکساندر مک کوئین، الی ساب و مارچسا ببینید.

لباس های مجلسی آستین بلند

تمرکز بسیاری از طراحان لباس در مدل های سال 2017 روی لباس های آستین بلند توری و ظریف بود. طراحی های برجسته این لباس ها از برند های دیور، مارچسا، نعیم خان، والنتینو و زهیر مراد است.

لباس های مجلسی با جزییات زیاد

انتخاب لباس های مجلسی گیپور، گلدوزی شده و گل های بزرگ در بهار و تابستان سال آینده انتخابی مطابق با مد خواهد بود. برای اطمینان از این امر می توانیم نگاهی به مجموعه های الی ساب، جنی پکهام، مارچسا بیاندازیم.

پیراهن های گیپور

لباس های گیپور با پارچه های ظریف همچنان مد روز خواهند بود. پیراهن های گیپور این قابلیت را دارند که صاحب خود را فردی رمانتیک با سبک لباس پوشیدن خانمانه نشان دهند. این پیراهن ها می نوانند جزو کلاسیک‎های مد دسته بندی شوند و همه ما این را می دانیم که کلاسیک ها همیشه طرفداران خود را دارند.

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)