فراموش کردم
اعضای انجمن(191) مدیریت انجمن طریقه آپلود عکس و فیلم و موسیقی طریقه قرار دادن موسیقی و کلیپ در مطالب
جستجوی انجمن
کاکتوس ( scarecrow )    

با لامپ بلوتوثی کمپانی سونی آشنا شوید

منبع : http://www.1doost.com/posts/19914
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۰/۱۳ ساعت 22:28 بازدید کل: 257 بازدید امروز: 254
 

با لامپ بلوتوثی کمپانی سونی آشنا شوید

اخبار تکنولوژی | با لامپ بلوتوثی کمپانی سونی آشنا شویدموسیقی و روشنایی، ترکیبی که اغلب اوقات می توانند آرامش خوبی را برای ما به ارمغان بیاورند. اما نظر شما در خصوص محصولی که هر دو قابلیت را در خود جای داده باشد چیست؟
 

بله، سونی امروز یک محصول جدید و جالب را معرفی کرده که دستگاهی کوچک است و از یک اسپیکر بلوتوثی و یک چراغ LED تشکیل شده است. این چراغ که امروز در ژاپن معرفی شد طراحی جالبی دارد و سونی توانسته تلفیقی زیبا از موسیقی بیافریند.

لامپ سونی
اپلیکیشن مخصوصی نیز برای این محصول توسعه یافته است که کاربر از طریق آن می تواند حجم صدای موسیقی و میزان شدت روشنایی را تنظیم کند. البته امکان تنظیم آن ها از طریق کنترل دستگاه که از طریق NFC متصل می شود وجود دارد. سونی در بیانیه رسمی این محصول اعلام کرده است که این اسپیکر بلوتوثی طراحی جالبی دارد و به کاربر این امکان را می دهد که دستگاه را در شرایطی که سیستم های صوتی قابل راه اندازی نیستند نصب کند و مورد استفاده قرار دهد.

شاید بر این باور باشید که چنین محصولی چگونه در زندگی شما نقش خود را ایفا خواهد کرد، شاید تصاویر تبلیغاتی زیر بتوانند تاحدودی این موضوع را برای شما روشن کنند:

لامپ سونی

لامپ سونی

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
2
3
4
5
6
7
8
1 2 3 4 5 6 7 8


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)