فراموش کردم
اعضای انجمن(131)
جستجوی انجمن
کاکتوس (scarecrow )    

معرفی 10 برند برتر رژلب +تصاویر

منبع : http://www.1doost.com/posts/17253/%D9%85%D8%B9%D8%
درج شده در تاریخ ۹۳/۰۴/۱۷ ساعت 01:08 بازدید کل: 396 بازدید امروز: 384
 
در اینجا 10 مدل از رژلب های قرمز رنگ با بهترین مارک ها و برندها را معرفی می کنیم که بعضی از آنها مات هستند و لب ها را کوچک می کنند و بعضی هم کاملاً درخشان و براق هستند.
 

رژ قرمز مات Bobbi

این رنگ رژ قرمز بسیار روشن است و هنگامی که بر روی لب زده می شود کاملاً مات می باشد و تا 8 ساعت به همان حالت اولیه روی لب می ماند.

رژ قرمز مایل به نارنجی Dolce & Gabbana

این رژ قرمز رنگ مایل به نارنجی می باشد و لب ها را کاملاً مرطوب و فوق العاده روشن نگاه می دارد.

رژلب درخشان El

کل رژ به دلیل اینکه در یک جای بلوری قرار دارد کاملاً پیدا است. این رژ رنگ قرمز روشنی دارد که مانند یک الماس بر روی لب شما می درخشد.

رژ قرمز مات GiorgioF

این رژ تازه وارد شده و حالت مخملی دارد و هنگامی که استفاده می شود لبها را خشک می کند و باید گفت کاملاً مات است. این یکی از شگفت انگیزترین رژها می باشد.

رژ قرمز روسیه ای Mac

این مارک رژ حدود 80 سال است که شناخته شده می باشد و طرفداران زیادی دارد.

رژ قرمز براق Maybelline

این رژ لب بسیار براق می باشد و هنگامی که روی لب زده می شود حالت درخشان و جذابی را به چهره منتقل می کند.

رژ کاملا مخملی مات Narc

این رژ مدادی است و حاوی هیدرات فراوانی می باشد و همچنین غنی از ویتامین E می باشد. اما این رژ را هنگامی که روی لب می زنید کاملاً مخملی و مات می باشد، اصلا براق نبوده و رنگدانه هایی دارد که باعث می شود زمانی که روی لب زده می شود کل لب را کاملا یکنواخت نشان داده و تمام پستی ها و بلندی های روی لب را از بین می برد.

رژ آمریکایی به رنگ کاملاً سرخ Nyc

اگر می خواهید از یک رنگ رژ قرمز بسیار عمیق استفاده کنید، این مارک رژ پیشنهاد می شود و باید بدانید هنگامی که این رژ را می زنید لب هایتان کمی جمع می شود و به حالت کوچکتری درمی آید.

رژ کاملاً رمانتیک Revlon

اگر شما آماده به استفاده از یک رژ کاملا مات می باشید، بهتر است از این مارک رژ استفاده کنید کهرنگدانه های موجود در آن باعث می شود اصلاً رژ به صورت لکه ای روی لب باقی نماند.

رژ آرایشی بهداشتی 12 ساعته Tarte

گاهی اوقات می توان از رژ لب قرمزی استفاده کرد که باعث خشک شدن لب شود و این رژ ساخته شده با انبه، آواکادو و کره می باشد که لب را جمع کرده و آن را کوچکتر نشان می دهد.

 

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۴/۱۷ - ۰۱:۱۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها: رژ لب 1

1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)