فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
کاکتوس (scarecrow )    

نترس ترین پارکور باز دنیا +تصاویر

منبع : http://www.1doost.com/Post-14277.htm
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۷/۲۹ ساعت 00:08 بازدید کل: 1141 بازدید امروز: 42
 
گزارش تصویری | نترس ترین پارکور باز دنیا +تصاویر پارکور ورزشی است که از جمله خطرناک ترین رشته های حرکتی و نمایشی به حساب می آید. در این رشته، ورزشکار باید قدرت بدنی بالا به همراه دلی نترس داشته باشد و این دو اصل کنار هم می تواند او را معروف کند.
 

بالا رفتن از دیوار یا پرش از ارتفاع 5 متری یکی از خطرناک ترین کارهایی است که پارکورکارها انجام می دهند اما این افراد هر چه شجاع باشند روی لبه های پشت بام خانه ها حرکت اجرا نمی کنند زیرا این کار نیاز به قدرت بالایی دارد.

"الکساندر روزینوو" یک پارکورکار 19 ساله است که این روزها به ستاره بزرگ این ورزش تبدیل شده است زیرا با کارهایی که انجام می دهد خیلی ها را شگفت زده کرده و تصاویر حرکات او به تمامی کشورهای دنیا رسیده است.

این جوان اهل روسیه این روزها دست به کارهای بسیار خطرناکی می زند که اگر هنگام انجام یکی از آن ها احتیاط نکند جانش رابه طور حتم از دست می دهد. او سعی می کند حرکاتی را انجام دهد که خیلی ها از انجام آن ها ترس دارند.

در ادامه می توانید تصاویر عجیب و خاصی از حرکات این جوان ببیند که شاید ترس را وارد دل شما کند. کارشناسان پس از آنالیز برخی از حرکات او شانس زنده ماندنش را در این حرکات تنها 10 درصد اعلام کرده اند. پس هیچ گاه به فکر این کارها نیفتید، از ما گفتن...

 
 
این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
1 2 3 4


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)