فراموش کردم
اعضای انجمن(223) مدیریت انجمن طریقه آپلود عکس و فیلم و موسیقی طریقه قرار دادن موسیقی و کلیپ در مطالب
جستجوی انجمن
کاکتوس (scarecrow )    

برنامه ای برای سریع کردن دانلودها +دانلود

منبع : http://www.1doost.com/Post-14217.htm
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۷/۲۳ ساعت 00:12 بازدید کل: 1318 بازدید امروز: 68
 
کامپیوتر | برنامه ای برای سریع کردن دانلودها +دانلودکاربران حرفه ای اینترنت به خوبی با برنامه های مدیریت دانلود آشنایی دارند. برنامه هایی مانند Orbit ،DAP و یا IDM که سال هاست به عنوان نرم افزارهای حرفه ای و شناخته شده برای مدیریت دانلود معرفی شده اند.
 

برنامه های مدیریت دانلود به خوبی توانسته اند جای خود را در میان کاربران باز کرده و طرفداران فراوانی را برای خود دست و پا کنند.

اما در این میان نرم افزارهای دیگری نیز طراحی و ارائه می شوند که گاهی ممکن است از نظر کارآیی بسیار مفیدتر و سودمندتر از این نرم افزارهای شناخته شده باشند.

از جمله این برنامه ها می توان به Eagleget اشاره کرد که همانند نرم افزارهای نام برده شده برای مدیریتدانلود اینترنتی کاربران ارائه شده است.

آن طور که در معرفی این برنامه عنوان شده، استفاده از آن سرعت دانلود شما را تا 6 برابر افزایش خواهد داد. همین یک ویژگی کافی است که برای یک بار هم که شده استفاده از این برنامه را تجربه کنید.

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که به دلیل ارائه نسخه های آزمایشی اولیه، دریافت آن از سایت رسمی سازنده این برنامه رایگان است.

 
 
این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)