فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

راهنمای تغییر محل آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور 97 98

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۸ ساعت 10:06 بازدید کل: 197 بازدید امروز: 195
 

آیا از تغییر محل آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور اطلاع دارید ؟

شرایط درخواست تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور به چه صورت می باشد ؟

طبق اطلاعیه صادر شده تغییر محل آزمون پایان ترم دانشگاه پیام‌ نور (مهلت ثبت درخواست تغییر محل آزمون کارشناسی ارشد از ۲۳ تا ۲۷ اردیبهشت و مهلت ثبت درخواست مهمان اضطراری کارشناسی از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت تمدید شد). دانشگاه پیام نور این امکان را فراهم آورده است که دانشجو ‏امتحانات پایان ترم را در نزدیک‌ترین مرکز دانشگاهی به محل زندگی خود بگذراند.‏

دانشجویان دانشگاه پیام نور برای امتحانات پایان ترم خود می توانند محل امتحان خود را تغییر دهند این امکان برای دانشجویان کارشناسی با عنوان مهمان اضطراری و برای دانشجویان کارشناسی ارشد تعیین محل آزمون شناخته می شود.

در ادامه به معرفی شرایط تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور خواهیم پرداخت، در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت درخواست تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور 97 – 98  از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 نحوه تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور 97 – 98  برای کارشناسی و کارشناسی ارشد

با توجه به امکان تعیین محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در تاریخ مشخص شده از طریق سیستم گلستان امکان پذیر می باشد.
همچنین دانشجویان کارشناسی که می خواهند امتحانات خود را در شهر محل سکونت یا کار خود بدهند می توانند با مراجعه بسیستم گلستان می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

دانشجویان کارشناسی برای مهمان اضطراری باید حضوری به مرکز خود مراجعه و درخواست کتبی بدهند (البته امکان درخواست اینترنتی و از طریق سیستم گلستان نیز فراهم شده است). همچنین دانشجویان کارشناسی می توانند بجای مراجعه حضوری از طریق ارسال فکس نیز درخواست خود را اعلام کنند، شرط موافقت مهمان اضطراری برای دانشجویان کارشناسی موافقت مبدا و مقصد می باشد.


جهت مشاوره در زمینه راهنمای تغییر محل آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور

شرایط تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور 97 – 98 

در مهمان اضطراری شهریه تغییری نمی کند و اجباری برای مهمان اضطراری وجود ندارد و در صورت عدم درخواست مهمان اضطراری امتحانات دانشجو در همان مرکز خود برگزار می شوند، در مهمان اضطراری شهریه و استاد تغییری نمی کند و فقط محل امتحان تغییر می کند. این امکان برای دروس عملی وجود ندارد (امکان تعیین محل آزمون برای بخش تئوری دروسی که به صورت تئوری عملی هستند وجود دارد یعنی فقط بخش تئوری امتحان را می توانید تغییر دهید) امتحان دروس عملی در همان محل تعیین شده توسط استاد (دانشگاه خودتان) می باشد

کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور (مجازی ، سراسری ، فراگیر) می توانند از این امکان استفاده کنند تنها دانشجویان برون مرزی نمی توانند از این امکان استفاده کنند، مهم نیست آن شهری که دانشجو انتخاب می کند رشته ارشد دارد یا ندارد یا رشته شما را دارد یا ندارد فقط تنها چیزی که مهم است داشتن دانشگاه پیام نور در آن شهر است.
پس از ثبت درخواست ، توجه داشته باشید که تمام درخواست ها با هم و بعد از اتمام مهلت ثبت درخواست تایید خواهند شد.  بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با تغییر محل آزمون دانشگاه پیام نور برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سال 97 – 98  از طریق ارتباط با سامانه می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.


منبع:راهنمای تغییر محل آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور 97 – 98

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)