فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 98

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۸ ساعت 09:55 بازدید کل: 86 بازدید امروز: 85
 

 آغاز ثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد از تیرماه 

در صورتی که متقاضی ثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 هستید، برای اطلاع از زمان ثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98 و اطلاع از آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97در ادامه با سامانه همراه و اطلاعیه صادر شده را مطالعه نمایید. در صورت ثبت درخواست خود درسایت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می توانید با سامانه در ارتباط بوده و درخواست خود را ثبت نمایید.

نقل و انتقال‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی طبق روال گذشته و بر اساس آیین نامه دانشگاه آزاد انجام می‌شود و دانشجویان متقاضی انتقال دائم یا مهمان می‌توانند از ۱۵ تیر با مراجعه به سامانه درخواست خود را ثبت کنند. تنها به درخواست‌هایی که در سامانه منادا برایثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98 ثبت شده باشد، رسیدگی خواهد شد.

 

نحوه ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشگاه آزاد تیر ماه 97 – 98 

متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد 97 پس از ثبت درخواست خود در سامانه منادا می‌توانند پیگیری‌های خود را از طریق این سامانه انجام دهند و از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری کنند. نتایج نهایی بررسی درخواست‌های نقل و انتقال دانشگاه آزاد پیش از شروع ثبت نام نیمسال اول97-98 به اطلاع دانشجویان می‌رسد.

متقاضیانی که می خواهند  با عنوان مهمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98 خود را انجام دهند و  انتقالی بگیرند، لازم است در زمان مشخص شده برای ثبت درخواست خود در سیستم خدمات آموزشی دانشگاه مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند.
بر طبق روال ضوابط مهمان و انتقال دانشجو، سکونت دائم یا مدت دار وی در شهری که قصد انتقال به دانشگاه آنجا را دارد، اهمیت دارد و معمولاً اولویت انتقال و مهمان با دانشجویان خانم می باشد.
غالباً ثبت درخواست دانشجو برای انتقال و مهمان شدن در اواسط بهار انجام می شود و تا پایان تابستان هر دو دانشگاه مبدأ و مقصد فرصت دارند تا بررسی های لازم جهت پذیرش فرد متقاضی را انجام دهند
دانشجویان پذیرش شده به عنوان مهمان در طی یک ترم در دانشگاه مقصد ادامه تحصیل می دهند و در صورت موافقت با انتقال دائم او، از این به بعد به عنوان دانشجویی جدید دانشگاه مقصد پذیرفته خواهد شد.

بنابراین انتقالی دانشگاه آزاد اسلامی، انتقالی دانشگاه دولتی، انتقالی دانشگاه پیام نور، انتقالی دانشگاه غیر انتفاعی و انتقالی دانشگاه علمی کاربردی به هرکدام از واحدهای دیگر این دانشگاه ها در شهر محل سکونت دانشجوی متقاضی صورت می گیرد.

در این میان انتقال دانشگاه دولتی به دانشگاه شبانه و غیر انتفاعی و نیز از روزانه دولتی به پیام نور نیز وجود دارد و در واقع انتقال دانشجو از دانشگاه های دولتی روزانه به دانشگاه های پایین تر امکان پذیر است. اما بر عکس آن ممکن نیست. برای مثال متقاضیان انتقال دانشگاه شریف یا انتقال دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشگاه مقصد پایین یا همطراز انجام می شود، اما بر عکس این قضیه غیر ممکن خواهد بود.

 


جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

 

هزینه بررسی مدارک نقل و انتقال یا میهمانی دانشگاه آزاد 

دانشجوی متقاضی انتقال یا میهمانی جهت ثبت درخواست خود در سامانه معاونت دانشجویی دانشگاه باید طبق جدول سبت به پرداخت هزینه بررسی مدارک اقدام نماید.
تذکر : دانشجویان متقاضی انتقال یا میهمانی به محض ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات، موافقت خود را برای پرداخت وجه اعلام کرده و قبول می کنند که وجه مذکور در صورت موافقت یا مخالفت با انتقال یا میهمانی به ایشان مسترد نمیگردد.

هزینه برسی مدارک انتقالات دانشگاه آزاد 97

بنابراین در صورتی که به هر نحوه ممکن قصد گرفتن ثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97  دارید برای اطلاع از می توانید برای ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 و سایت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97  می توانید، از طریق ارتباط با سامانه در کمترین زمان ممکن درخواست خود را ثبت و از شرایط ثبت نام نقال و انتقالات دانشگاه آزاد و مدارک لازم برای ثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98 مطلع شوید.

 لینک مرتبط :

شرایط ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد 97-98

شرایط تغییر رشته از دامپزشکی به پزشکی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97 – 98

زمان شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98


منبع:
زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات