فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 98

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۸ ساعت 09:42 بازدید کل: 166 بازدید امروز: 166
 

آیا جز آن دسته ه از داوطلبانی هستید که کد رهگیری کنکور 97 – 98  ویا کد داوطلبی کنکور 97 خود را گم کرده اید ؟

یا جز آن دسته از داوطلبانی هستید که قصد دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97 را دارید اماشماره داوطلبی کنکور 97 که بعد از ثبت نام دریافت کرده اید را فراموش کرده اید ؟

آنچه که به عنوان کد رهگیری کنکور 97 که در پایان ثبت نام در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود و با عنوان شماره داوطلبی کنکور 97 و شماره پرونده کنکور 97 شناخته می شود، برای شرکت در آزمون،  هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97  بسیار حائز اهمیت است، چراکه با داشتن کد رهگیری کنکور 97 می توانید برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 و رفع تمام مواردی که ذکر کردیم و بخصوص در زمان انتخاب رشته نیاز به کد رهگیری کنکور 97 خود دارید.

همانطور که در ابتدا گفتیم اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که کد رهگیری کنکور 97 و یاشماره داوطلبی کنکور 97 و یا شماره پرونده کنکور 97 خود را بنا به هر دلیلی فراموش یا گم کرده اید برای اطلاع از نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 و اطلاع از نحوه دریافت شماره داوطلبی کنکور 97 می توانید بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هرگونه سوال با سامانه در ارتباط بوده و در کمترین زمان درخواست بازیابی کد رهگیری کنکور 97 و یا شماره پرونده داوطلبی کنکور 97 خود را بدهید.

 

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

 

بازیابی و نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

یکی از مهم ترین موارد برای آن دسته از داوطلبانی که بنا به هردلیلی اشتباهی را در فرم ثبت نام خود وارد کرده و قصد ویرایش آن را دارند داشتن کد رهگیری کنکور 97  می باشد. و همچنین دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 و برای انتخاب رشته کنکور سراسری 97، داشتن کد رهگیریو شماره پرونده یک امکان ویژه محسوب می شود.

پس برای انجام هریک از کارهایی که ذکر کردیم  داشتن کد رهگیری ضرورری است، بسیاری از داوطلبان تصور می کنند که در صورت نداشتن کد رهگیری و شماره پرونده باید برای انجام موارد خود  به صورت حضوری به سازمان سنجش مراجعه کنند و از این بابت بسیار نگران هستند.

اولین کاری که برای بازیابی کد رهگیری کنکور 97 خود باید انجام دهید، مراجعه به سایت سنجش و ثبت درخواست برای بازیابی کد رهگیری می باشد.

با ورود به سامنه پاسخگویی سازمان سنجش امکان دریافت اطلاعات ثبت نامی وجود دارد و در نتیجه برای دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده نیازی به مراجعه به هیچ یکی از سازمان ها نیست، اما برای موارد دیگر نیازمند دریافت کد رهگیری کنکور و ثبت درخواست هستید.منبع:نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)