فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

زمان ثبت نام ترمیم معدل برای کنکور 97

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۱۷ ساعت 15:53 بازدید کل: 65 بازدید امروز: 65
 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام ترمیم معدل برای کنکور 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 7طرح ترمیم معدل برای کنکور 97 هم اجرا می شود و هیچ محدودیتی برای شرکت در درس ها وجود ندارد.

آیا از شرایط ترمیم معدل برای کنکور 97 و شرایط ترمیم معدل دیپلم در سال 97 اطلاع دارید ؟

آیا از  زمان ثبت نام برای ترمیم معدل کنکور اطلاع دارید ؟ معمولا زمان ترمیم معدل دیپلم برای کنکور ، یک ماه قبل از برگزاری امتحانات خرداد ، شهریور و دی است. محل ثبت نام طرح مدارس بزرگسالان می باشد.

در صورتی که  در سال سوم در یکی از شهرهای منطقه 3 امتحان داده ید و سال چهارم در یکی از شهرهای منظقه دو زندگی کرده اید آیا برای طرح ترمیم معدل در شهر کنونی میتوانید استفاده کنید؟

با توجه به سوالات بسیار داوطلبان در رابطه با نحوه ترمیم معدل دیپلم و شرایط ترمیم معدل کنکور 97 می توانید از همین درگاه بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط  تمام مشکلات خود را رفع و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

نحوه ترمیم معدل کنکور 97

متقاضیان به این نکته توجه داشته باشند، ترمیم معدل در سه نوبت امتحانات نهایی یعنی خرداد شهریور و دی انجام میشود و هر داوطلب می تواند از طرح ترمیم معدل فقط در یک نوبت و یکبار استفاده کند.  اما محدودیتی در انتخاب تعداد دروس در نوبتی که شرکت می کنید وجود ندارد. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال بعد از مطالعه اطلاعیه با سامانه در ارتباط باشید.

یاد آور می شویم که قانون ترمیم معدل صرفا برای کنکور بوده و  آموزش پرورش در هنگام ثبت نام در کنکور نمرات جدیدی که کسب کرده اید را به صورت سیستمی ارسال خواهد کرد.

شرایط استفاده از طرح ترمیم معدل دیپلم برای کنکور 97

برای آن دسته از متقاضیانی که قصد استفاده از ترمیم معدل دیپلم برای کنکور را دارند، بابت برگزاری امتحان مجدد برای کسانی که دیپلم خود را گرفته اند، برای هر درس مبلغی بابت چاپ و تصحیح اوراق از دانش آموزان دریافت میشود (بابت هر درس حدود ۲۰هزار تومان)

 1-همچنین محل ثبت نام طرح ترمیم معدل مدارس دولتی بزرگسالان است و زمان ثبت نام را باید از مدارس بزرگسالان سوال کرد، اما معمولا از یکماه قبل از امتحانات آغاز میشود. پس برای اطلاع از زمان دقسق با سامانه در ارتباط باشید.

2-هزینه ی شرکت در طرح ترمیم معدل کنکور 97 برای هر درس مبلغ حدود بیست هزار تومان دریافت شده است. در امسال مبلغ در همین حدود است.

3-اگر در این طرح شرکت کردید اما نمره ای پایین تر از نمره ی قبلی بدست آوردید، توجه داشته باشید که در بین دو نمره هر کدام که بیشتر باشد آن نمره لحاظ میشود.

4-برای هر دانش آموز تنها یک بار فرصت شرکت در این طرح وجود دارد.

5-همچنین هیچ محدودیت حداکثر نمره برای شرکت در درسی وجود ندارد ، به طور مثال شما در درس عربی نمره 19 را هم کسب کرده باشید باز هم میتوانید شرکت کنید.

6-اگر در امتحان خرداد در درسی نمره ی قبولی نگیرید نمی توانید در طرح ترمیم معدل شرکت کنید زیرا شما باید برای شرکت در این طرح حتما دیپلم داشته باشید

7-نمرات جبرانی در این طرح در کارنامه کتبی دیپلم ثبتنمی شود و این قانون صرفا برای کنکور است و نمرات جدید از طرف آموزش و پرورش برای سازمان سنجش ارسال میشود .

تذکر مهم : داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که این قانون فقط شامل کسانی می شود که دیپلم خود را سال ۸۴ و بعد از آن گرفته اند (قبل از ۸۴ را شامل نمیشود) یعنی سومی هایی که در خرداد در درسی تجدید شده اند در نوبت شهریور نمی توانند ترمیم کنند و باید منتظر دی ماه باشند.

 برای اطلاع از ترمیم معدل برای کنکور 97 و نحوه ترمیم معدل دیپلم می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لینک مرتبط :

شرایط ترمیم نمرات دانش آموزان دوره متوسطه سال 97 – 98

 

 منبع:زمان ثبت نام ترمیم معدل برای کنکور 97

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات