فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 98

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۹ ساعت 10:44 بازدید کل: 228 بازدید امروز: 225
 

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97 sanjesh.org

آیا از زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 – 98 اطلاع دارید ؟

متقاضیانی که موفق به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 شده اند، بعد از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج  کارشناسی ارشد 97 برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 هستند. اطلاعات مندرج در اعلام نتایج کارشناسی ارشد 97 شامل اطلاعات علمی داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی شرکت نموده اند، در یک کارنامه (مربوط به هر دو رشـته امتحـانی اصـلی یـا رشـته امتحـانی اول و رشـته متحانی دوم) مشخص می باشد. مندرجات کارنامه: اطلاعات کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 97 برای هر یک از داوطلبان به شرح ذیل میباشد:

1- مشخصات ثبت نامی

2-مشخصات معدل داوطلب

3-اطلاعات رشته امتحانی اول

4-اطلاعات رشته امتحانی دوم

با توجه به سوالات بسیار شما در رابطه با زمان انتشار نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97 و اطلاع از نحوه دریافت نتایج کارشناسی ارشد 97 برای انجام انتخاب رشته در ادامه اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت نتایج کارشناسی ارشد 97 و عدم دسترسی به اینترنت می توانید از هر کجایی کشور که هستید از طریق ارتباط با سامانه نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 خود را دریافت نمایند.جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 
 
 
 
زمان دریافت نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 – 98 

به منظور آگاهی داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 ،  ودریافت نتایج کارشناسی ارشد 97 ، برای هر یک از داوطلبان کارنامه ای حاوی اطلاعات ثبت نامی، نمرات اکتسـابی، نمـره کل، رتبه داوطلب در سهمیه، رتبه داوطلب بدون سهمیه (با توجه به ضرایب مندرج در رشته امتحانی ذیربط)، آخرین رتبه مجاز در سهمیه و نتیجه آزمـون در سـهمیه بـه منظـور انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی بر روی سایت قرا خواهد گرفت.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97 با وارد کردن شماره پرونده و یا شماره داوطلبـی و درج مشخصـات فردی (نام خانوادگی و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، کدپیگیری) قابل مشاهده است.

راهنمای تصویری دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 

با توجه به توضیحات بالا داوطلبان به دو روش می توانند، نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 حود را دریافت نمایند.

1 –در یافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97 با استفاده از شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

2- دریافت نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 با استفاده از شماره پرونده و مشخصات فردی

بنابراین در صورتی که قصد دریافت نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 – 98  را دارید، نیاز به شماره پرونده خود داشته و در صورت گم یا فراموشی شماره پرونده می توانید با ثبت درخواست در سازمان سنجش اقدام به بازیابی شماره پرونده خود نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت درخواست در رابطه با دریافت شماره پرونده داوطلبی کارشناسی ارسد 97 می تتوانید از طریق ارتباط با سامانه درخواست خود را ثبت و شماره پرونده خود را بازیابی نمایید.

 دریافت نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97

اعلام نتایج کارشناسی ارشد 97

میزان تاثیر معدل در نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 

 • معدل درج شده در این کارنامه، بر اساس معدل اعلام شده توسط داوطلب در تقاضانامه اینترنتیمی باشد و داوطلب به هنگام قبولی اصل مدرک به همراه سایر مدارک ثبت نامی، به محل قبولی خود ارائـه نماینـد.  در غیر اینصورت مؤسسه محل قبولی از ثبتنام داوطلب دارای مغایرت معدل خودداری خواهد نمود.
 • آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته میباشند (پس از بررسی کارنامه نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 ) در صورتی که معدل اعلام شده در کارنامه، معدل واقعی آنان نمیباشد باید نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند، و در صورت فارغ التحصیل نشدن همان میانگین واحدهای گذرانده شـده  را در فرم ذکر نمایند.

 • برای آن دسته از داوطلبانی که به هنگام ثبتنام و شرکت در این آزمون، فارغ التحصیل دوره کارشناسی بوده اند، همان معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی آنـان ملاک عمل خواهد بود. و آن دسته از داوطلبانی  معـدل خـود را تقاضـانامه ثبت نام اینترنتی درج ننموده اند، حداقل نمره معدل یعنی 00/10 در نظر گرفته شده است.
 • داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته نمیباشند و به معدل مندرج در کارنامه خود اعتراض دارند و معدل واقعی آنان بیشتر از معدل مندرج در کارنامه اولیه میباشد، باید با ارسال تصویر گواهی معدل تأیید شده (گواهی فارغ التحصیلی و یا فرم مخصوص معدل) و تصـویر کـارت شناسـایی عکسدار یا کارت ملی به همراه کارنامه نتایج اولیه از طریق پست پیشتاز سـازمان سنجش آموزش کشور، اداره امور ثبتنام ـ واحد کارشناسی ارشد، مکاتبه نمایند.

 • در صورتی که جز آن دسته از داوطلبانی هستید که بعد از دریافت نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 خود در رابطه با مندرجات معدل مشکل دارد می توانید از طریق ارتباط با سامانه اعتراض خود را ثبت  و نحوه اعلام درخواست و یا حتی انجام درخواست خود را به سازمان سنجش ثبت نمایید.

  لینک مرتبط :

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 

  شرایط ثبت نام رشته های مجازی دانشگاه تهران – کارشناسی ارشد

  تسهیلات و امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد – استعداد های درخشان

  تغییر رشته به ارشد پزشکی با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد  منبع:زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 – 98

  تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۴
  اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
  برچسب ها:  لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
  فراموش کردم
  تبلیغات
  کاربران آنلاین (0)